Ціни на кольорові метали

Прайс-лист на переробку брухту кольорових і чорних металів р.

03.08.2015

І знову ми в нашому підшефному фтизіатричному санаторії — на цей раз з новорічними подарунками для діток!

Кожен раз серце завмирає від того, що ми можемо подарувати покинутим дітям трохи щастя.

Друзі, прсоединяйтесь до нас-допомагати,це так легко і просто.

В жовтні 2013 року в нашій компанії і в Холдингу з’явилася традиція — зустрічати похмуру осінь «помаранчева» настроєм. І нам сподобався ефект! Кожен, хто зустрівся з цим святом — посміхався. А посмішка — зменшує стрес. Що можна протиставити стресу? Тільки наші оптимізм і віру у світле майбутнє. Посмішка налаштує вас на плідну роботу і ви обов’язково отримаєте очікуваний результат. Як зазначив Б. Спіноза: «Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте їй спочатку свій гарний настрій.»

У цьому році ми зміцнили традицію ділитися гарним настроєм. Ми приєдналися до святкування Всесвітнього Дня посмішки! Все — і співробітники і клієнти, в цей день отримали заряд енергії та мандарини.

*Всесвітній день посмішки (World Smile Day) відзначається щорічно в першу п’ятницю жовтня. Тим, що це чудове свято існує, світ зобов’язаний художнику Харві Беллу (Harvey Ball). Всесвітній день посмішки перший раз відзначався в 1999 році. Художник вважав, що цей день повинен бути присвячений гарному настрою, девізом Дня є слова: «Do an act of kindness. Help one person smile», що можна перевести приблизно так: «Зроби добру справу. Допоможи з’явитися хоча б одній усмішці».

І найголовніше! Слідуючи місії корпоративного події «Зроби добро — допоможи з’явитися хоча б однієї посмішки!» ми в черговий раз поїдемо до нашим підопічним діткам з міського протитуберкульозного диспансеру.

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Компанія Влучному пропонує Вам ознайомитися з прайс-листом на переробку брухту кольорових і чорних металів в Оренбурзі заготівля брухту кольорових металів, переробка брухту кольорових металів, брухт чорних металів переробка

Джерело: Прайс-лист на переробку брухту кольорових і чорних металів р. Оренбург Компанія Влучному

Також ви можете прочитати