Мідь ціна

Приймаємо брухт міді за високими цінами

25.09.2015

Прийом брухту міді за найкращими цінами!

Ціна брухту міді за 1 кг — 200 руб.

Ціна 1 кг вмісту металу в кабелі — 185 крб.

Ціна брухту сортовий міді обговорюються індивідуально.

Повний прайс на прийом брухту кольорових металів ви можете подивитися тут


Напевно всі знають, що являє собою мідь, оскільки це досить поширений вид кольорового металу. Вона буває золотистого кольору або якщо була знята оксидна плівка — червонувато-рожевого кольору. Мідь почали застосовувати і виготовляти з неї різну продукцію ще на зорі людства. Вона характеризується тим, що це один з доступних кольорових металів, освоєних людиною, до того ж мідь плавиться при відносно малій температурі.

На сьогоднішній день вироби з міді отримали широке поширення. Яку б людську сферу діяльності ми б не торкнулися, ми скрізь знайдемо її в різних сплавах і з’єднаннях: електротехніка (дроти, силові кабелі); виробництво труб для опалення, газопостачання і водопостачання; авіаційне будівництво, виробництво посуду і т.д.

Продукція або матеріали, в яких використовується мідь, рано чи пізно виходить з ладу. Не кожен може знайти раціональне застосування зіпсованої або поламаною речі, тому часто брухт цього металу можна знайти в самих немислимих місцях.

Брухт міді. це стружка, яку можна знайти на виробничих і переробних підприємствах і заводах. Різноманітні прийшли в непридатність силові кабелі і проводи, що використовуються в якості трансформаторної обмотки. Кускові відходи і сплави з великим вмістом міді. Старі дзвони і духові інструменти теж відносяться до лому міді. За статистикою, на частку Росії припадає лише близько 3% видобутку і переробки міді, тобто це дуже мало. Більша частина приходить до нас з-за кордону. Прийом брухту йде на виготовлення вторинної сировини, що покликане підтримати економіку Росії.

Якщо у Вас є що-небудь з міді і Вам це не потрібно, не викидайте цю річ, нехай навіть Вам здається, що це старий і нікчемний непотріб. На сьогоднішній день в Росії є цілий ряд компаній і фірм, які здійснюють прийом брухту, як від фізичних, так і від юридичних осіб.

Компанія «Оланд-Трейд» здійснює прийом брухту по прийнятним і розумним цінами в будь-яких кількостях: мідь в обплетенні, кусковая, мідна стружка, катанка. При необхідності, ми готові надати необхідний автотранспорт будь-якої вантажопідйомності. Вам просто необхідно зателефонувати до нас, а все інше ми зробимо самі. Прийом брухту і його подальша переробка, здійснюється компанією «Оланд-Трейд», дозволяє зекономити і без того мізерні запаси міді.

Короткий опис статті: мідь ціна

Джерело: Приймаємо брухт міді за високими цінами

Також ви можете прочитати