Здати металобрухт

Приймаємо металобрухт в Москві. Здати металобрухт . ВКонтакте

20.09.2015

Відкрита група

Приймаємо металобрухт в Москві. Здати металобрухт

Опис:

Телефонувати 24 години пн — нд. +7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74

Приїдемо, демонтуємо і безкоштовно вивезем ваш металобрухт з будь-якого району Москви, Московської області.

Телефонуйте: +7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74

www.metallolom.tiu.ru

Переробка вторинної сировини – це не просто можливість використовувати непотрібне сміття для виготовлення нової продукції, це розумне витрачання ресурсів і значна вигода в масштабах всієї країни. У Радянському Союзі використання вторинної сировини було розвинене дуже добре. У сучасній Росії серйозне ставлення до вторинної переробки сміття почало повертатися зовсім недавно. Поки що особливе значення має лише металобрухт, і нічого дивного в цьому немає, адже цей вид вторинної сировини найбільш затребуваний у виробництві сотень товарів і технічних пристроїв. Металобрухт, який сам по собі коштує копійки, при подальшому використанні дозволяє економити цілком серйозні кошти, які обчислюються сотнями тисяч доларів.

Втрачена практика по збиранню металобрухту та його подальшої переробки поступово відновлюється, хоча, напевно, тих вершин досягти вже не вдасться. Сьогодні приймання вторинної сировини у населення ведуть, в основному, приватні фірми, які навіть не пов’язані в єдину мережу. Тому будь-які регіони країни охоплені більше, якісь менше. Але, як і раніше, основна робота ведеться з підприємствами, які виробляють з металу яку-небудь продукцію. У них завжди є достатня кількість відходів виробництва, які можна пустити в переплавку і отримати додаткову сировину за нижчою ціною.

В лом йде сьогодні будь придатний для подальшої переробки метал. Чорний, кольоровий, різні сплави — все буде корисно і згодиться для виробництва. За Гостом металобрухт прийнято ділити не тільки за його складом, але і за якісним співвідношенням у ньому окремо взятих частин. І чорний брухт кольоровий підрозділяється на безліч категорій, кожна з яких має свою ціну та можливі шляхи переробки. Якщо брати до уваги, що шматковий брухт дешевше в кілька разів аналогічного сировини використовується нарівні з ним без втрати якості кінцевої продукції, то економія виходить досить значна.

Багато країн дуже активно використовують брухт кольорових і чорних металів у своїй промисловості. Лідерами є Туреччина та Китай, які імпортують щорічно мільйони тонн металевого брухту. Росії цілком вистачає свого металобрухту і при цьому вона ще й є одним з головних його експортерів на світовому ринку. При цьому за кордон тонна металобрухту йде за значно вищими цінами, ніж вона коштує всередині країни.

Ми утилізуємо і вивозимо негабаритний металевий сміття з території Вашого комфорту.

Сучасний місто немислимий без металу, скла і бетону, але з тією лише умовою, що вони

облагороджують своїм виглядом навколишній світ. Якщо ж вони перетворюються на купу мотлоху, потрібно позбавлятися від неї, і як можна швидше!

www.metallolom.tiu.ru

Демонтаж і вивезення ванн, радіаторів опалення (батарей)

Демонтаж і вивіз (металевих, сталевих, чавунних) труб

Вивезення холодильників, печей, пральних машин

Очищення гаражів, боксів, погребів від металобрухту

Утилізуємо автомобілі

Послуги різання металу

Вторме-Москва офіційно, володіє власним автопарком вантажних автомобілів і має в арсеналі майже два десятки пунктуальних співробітників, готових позбавити Вас від небажаного металу. А за особливо цінні металеві вироби, що прийшли в непридатність, щедрі менеджери Втормет готові віддячити Вас матеріально!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ і ми допоможемо Вам зробити внесок в екологію МЕГАПОЛІСУ.+7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74

Ми приїдемо, коли Вам буде зручно, і з легкістю вирішимо будь-які завдання, пов’язані з демонтажем, різкою і утилізацією металобрухту.

Гарантуємо високий рівень обслуговування і серйозний підхід до виконання поставлених завдань.

Є у нашої компанії і ексклюзив – оренда спецтехніки, від невеликих самогрузов до кранів вантажопідйомністю 100 тн. Трали, напівпричепи, екскаватори та інші види техніки для виконання найбільш складних і різноманітних замовлень до Ваших послуг.

Автопарк складається з техніки найкращих виробників, і працюють на ній люди виключно високого професійного рівня, що в цілому створює один злагоджений і точний механізм.

Надаємо послуги різання металу

Немає такого металу, який нам не підкориться – Втормет-Москва допоможе вам порізати на будь-якого розміру шматочки будь-який метал, будь-яким зручним для вас способом. Бачите, який простір варіантів? Разом з іншими «Послугами» нашої компанії, а саме «Оренда спецтехніки» і «Послуги вантажників» будь-який захід подібного штибу пройде швидко і легко, як по маслу – ви лише будете умиротворено спостерігати з боку за слаженнными діями професійної бригади. Залиште замовлення і починайте приємно удвиляться пунктуальності в термінах і делікатності в роботі, з перших хвилин.

Телефонуйте: +7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74

Демонтуємо і вивозимо будь-які металоконструкції

Складна процедура – демонтаж покрівлі, балконів, драбин та інших металоконструкцій з подальшим вивезенням — часто вимагає певної вправності і нестандартних інженерних рішень. Ми вас порадуємо — у нас працюють досвідчені борці з металобрухтом і люди, знань та умінь, яких вистачить на будь-яку з таких завдань – можете бути впевнені в успіху заходу. Мало того – ми надаємо послугу вивезення отриманого металобрухту використовуючи особистий автопарк нашої компанії, в деяких випадках безкоштовно, а іноді навіть приплачуючи Вам – так, і таке буває! Але вистачить слів – ми вже готові братися за справу, чекаємо лише Вашого дзвінка.

Важливість здачі металобрухту для екології

Як ми знаємо зі шкільного курсу фізики, матерія нікуди не зникає і не з’являється з нізвідки, її кількість залишається постійним. Тому всі корисні метали, які знаходяться в землі, рано чи пізно опиняться у нас на поверхні у вигляді тих чи інших виробів. Тому вже зараз переробка металобрухту стає все актуальнішою.

www.metallolom.tiu.ru

Розроблені родовища є причиною багатьох екологічних проблем — від простого забруднення прилеглої території продуктами переробки, до опустелювання земель. Тому якщо Ви думаєте про майбутнє, Вам слід задуматися і про правильні шляхи утилізації металобрухту. Пам’ятайте, що наше майбутнє залежить від наших щоденних рішень зараз!

Особливості приймання металобрухту

Оскільки металобрухт це не просто сміття, а стратегічно важлива сировина, яка може використовуватися на підприємствах, фахівці висувають жорсткі вимоги до його якості. Від якості прийнятого сировини залежить і якість виробу, отриманого після його переробки.

Здається метал повинен бути очищений від фарби, олії. Якщо в ньому є домішки сторонніх речовин — наприклад кольорових металів або азбесту, то вивезення такого металобрухту здійснюється в спеціальних ємностях. Якщо здається дріт або троси, то вони повинні бути не менше 16 міліметрів у діаметрі. Найважливіший параметр — це рівень радіаційного фону — він повинен бути менше 0,02 мкр/год.

Звичайно не варто здавати в металобрухт ємкості, що знаходяться під тиском — різні балони. Металобрухт звільняється від будь-яких вибухонебезпечних речовин перед здачею.

Професіонали визначать якість металобрухту та організують його прийняття в короткі строки для вас.

Пакетування металобрухту

Металобрухт займає багато місця, і з часом виникає питання про скорочення місця, займаного металобрухтом. Тут нам на допомогу приходить пакетування металобрухту. Пакетування дозволяє економити місце, спрощує перевезення та переробку металобрухту. Крім того, це дозволяє зберігати металобрухт всередині приміщення, тим самим запобігаючи його від корозії і, отже, уберігаючи навколишнє середовище від забруднення.

Для пакетування використовуються спеціальні преси. Гідравлічні преси зменшують обсяг металоконструкцій, кузовів авомобилей, великої побутової техніки. Так само в господарстві знадобиться мобільний прес, який зможе зменшити металоконструкції прямо на місці приймання у клієнта.

Сортування металобрухту

Металевий лом складається з безлічі різних металів та домішок. Для успішної його переробки, цю суміш необхідно розділити на фракції.

Первинне сортування металобрухту здійснюється на місці прийому фахівцем. Це може відбуватися вручну (при малому обсязі брухту) або за допомогою спецтехніки. Фахівець знає особливості металів і зможе відрізнити, наприклад бронзу від латуні, які зовні майже не відрізняються, але мають різну пластичністю. Ще він знає, що нержавіюча сталь жорсткіше алюмінію і не притягується магнітом, і безліч інших відмінних особливостей металів. Так само може використовуватися спеціальне обладнання, яке вимірює питому електропровідність металів — воно використовується коли виникають сумніви в природі металу. Тому для вивозу металобрухту бажано запрошувати професіоналів.

Далі металобрухт надходить в пункт прийому, де піддається більш ретельного сортування, яка зазвичай проводиться прямо на конвеєрі.

Лом надходить на конвеєр, обладнаний спеціальними датчиками, які визначають тип металу, і. з допомогою повітряних регуляторів поділяють основний потік на окремі фракції. Сучасне обладнання забезпечує високу частоту фракцій — до 95%, володіє великою пропускною здатністю — до 30 тонн на годину, а так само дозволяє контролювати процес через інтернет, т. е онлайн. Далі фракції надходять в цех для подальшої переробки на нові вироби.

Утилізація металевих гаражів

Війна з металевими гаражами, або гаражами-«черепашками» йде вже давно, але тепер вона вийшла на новий рівень, адже сам мер нашого міста вважає що ці гаражі псують зовнішній вигляд міста.

Наша компанія здійснює демонтаж, вивіз та утилізацію металевих гаражів будь-якого типу; крім того ми так само можемо забрати весь непотріб металевого походження, який скупчився у вашому гаражі.

Правила прийому металлома

Промисловим підприємствам часто доводиться стикатися з проблемою продажу, здавання брухту металу. Чимало й тих, хто цікавиться купівлею брухту чорних металів за доступними цінами. Для тих, хто шукає зручні умови прийому, купівлі та продажу брухту металів працює наша фірма Втормет.

www.metallolom.tiu.ru

Вивіз металу і демонтаж металоконструкцій – основні послуги Втормет.

Ми купуємо металом у юридичних та фізичних осіб. При необхідності надаємо послугу вивезення брухту на власному автотранспорті.

Процедура прийому брухту відрізняється відмінною організацією вантажно-розвантажувальних робіт, точним зважуванням, якісної і швидкої оцінкою металобрухту, своєчасними розрахунками і вибором способів оплати.

Вам навіть не доведеться їхати в пункт прийому, ми заберемо брухт з потрібного Вам місця.

Резка металу Телефонуйте: +7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74

Короткий опис статті: здати металобрухт Телефонувати 24 години пн — нд. +7 (495) 773-69-72, 8-915-415-17-74 «Втормет» спеціалізується на оперативній купівлі та вивезення металобрухту. Наші ціни на металобрухт зрозумілі і прозорі. Звертаючись до нас, Ви зможете не тільки здати металобрухт з найактуальніших цінами, але і придбаєте

Джерело: Приймаємо металобрухт в Москві. Здати металобрухт | ВКонтакте

Також ви можете прочитати