Брухт алюмінію ціна

Прийом брухту алюмінію в Москві. Ціни на брухт алюмінію.

02.08.2015

Пункт прийому кольорових металів «Метал+» купує лом алюмінію і його сплавів по наступним позиціям: харчові контейнери і посуд, алюмінієвий банку, сантехнічні деталі, листовий алюміній, литі деталі, бари, віконні профілі і жалюзі, деталі металоконструкцій, радіатори, автомобільні частини, будівельні елементи та обладнання, відходи виробництва, алюмінієва стружка, пруток, дріт та інше.

Алюміній — елемент головної підгрупи третьої групи третього періоду періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва, з атомним номером 13. Позначається символом Al (лат. Aluminium). Відноситься до групи легких металів. Найбільш поширений метал і третій за поширеністю (після кисню і кремнію) хімічний елемент в земній корі.

Алюміній широко застосовується як конструкційний матеріал. Основні переваги алюмінію в цій якості — легкість, податливість штампуванні, корозійна стійкість (на повітрі алюміній миттєво покривається міцною плівкою Al2O3, яка перешкоджає його подальшому окисленню), висока теплопровідність, неядовитость його сполук. Зокрема, ці властивості зробили алюміній надзвичайно популярним при виробництві кухонного посуду, алюмінієвої фольги у харчовій промисловості та для упаковки. Основний недолік алюмінію як конструкційного матеріалу — мала міцність, тому його зазвичай сплавляють з невеликою кількістю міді і магнію (сплав називається дюралюміній).

Електропровідність алюмінію всього в 1,7 рази менше, ніж у міді, при цьому алюміній приблизно в 2 рази дешевше. Тому він широко застосовується в електротехніці для виготовлення проводів, їх захисту, і навіть в мікроелектроніці при виготовленні провідників в чіпах. Меншу електропровідність алюмінію (37 1/ом) порівняно з міддю (63 1/ом) компенсують збільшенням перерізу алюмінієвих провідників. Недоліком алюмінію як електротехнічного матеріалу є наявність міцність оксидної плівки, що утрудняє пайку.

За масштабами виробництва і споживання алюміній займає перше місце серед підгалузей кольорової металургії, а серед галузей металургії за обсягом поступається лише виробництва сталі. Найважливішими споживачами продукції алюмінієвої промисловості є: авіаційна, електротехнічна, автомобільна і ряд інших галузей машинобудівної і металообробної промисловості, а також будівництво, залізничний транспорт, хімічна, харчова промисловість.

Наші пункти прийому кольорового металу беруть брухт з алюмінієвих сплавів.

Ви можете продати нам брухт алюмінію за вигідною ціною, а ціна металобрухту безпосередньо залежить від категорії брухту, його розмірів, наявності домішок та інших факторів.

Ми купуємо брухт алюмінію як у приватних осіб, так і організацій.

  • ТОВ «Метал+» купить брухт алюмінію в будь-якому обсязі. від одного кілограма і вище.
  • Оплата готівкою відразу по факту прийому брухту алюмінію (або ін. металу).
  • ТОВ «Метал+» купує брухт алюмінію та інших кольорових металів з доставкою нашим автотранспортом.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Продати брухт алюмінію в Москві. Пункт прийому кольорового металу в Москві. Прийом брухту алюмінію. Закупівля брухту кольорових металів. Ціни на брухт алюмінію. продати брухт алюмінію, прийом брухту алюмінію, брухт алюмінію, алюміній, закупівля брухту кольорових металів, пункт прийому кольорового металу в Москві, ціни на брухт алюмінію

Джерело: Прийом брухту алюмінію в Москві. Ціни на брухт алюмінію.

Також ви можете прочитати