Брухт алюмінію ціна

Прийом брухту алюмінію в Самарі.

14.08.2015

Прийом алюмінію

Алюміній — метал. брухт якого можна розділити на велику кількість категорій. Ми займаємося прийомом алюмінієвого брухту в будь-якому вигляді. як по сортах. так і валом. В тому числі алюмінієвих банок за досить привабливою ціною .

Алюміній ділять на електротехнічний ( кабельні жили. проводи і т. д.), харчової ( столові прилади. алюмінієві банки тощо), моторний лом ( моторка ), офсетні пластини. листовий лом. Висічка. шлюб. плитка. шматки йдуть як не сортовий алюміній. якщо немає висновку спектрального аналізу. який ми можемо провести при необхідності. Так само ми здійснюємо прийом брухту алюмінієвого профілю. алюмінію Д16 та інших категорій брухту. які ви знайдете на цій сторінці .

Ціна на брухт алюмінію залежить від попередньої підготовки. Ви повинні розуміти. якщо витратити трохи часу на сортування та підготовку алюмінієвого брухту перед відправкою до нас на базу в Самару. при прийомі ваш металобрухт зросте в ціні. Більш детальну інформацію дивіться в розділі прайс-лист .


Алюміній 1-1 ( електротехнічний )

Приймається без засмічення 0%

Повинен бути: заздалегідь зачищений від контактів, приделок з інших матеріалів, а так само залишків ізоляції та іншого. Якщо ви прессуете «електротех», кубик не повинен магнітити, при наявності підмагнічування ставиться засмічення 7%. При наявності неотрубленных контактів, ставиться засмічення 2%. що буде з контактами. Плоска, широка шина з трансформаторів приймається «электротехом» тільки при наявності хім. аналізу. у відсутності останнього приймається, як позиція Алюміній (Профіль АД-31).


Алюміній 1-2 (харчової)

Приймається без засмічення 0%

У цю категорію потрапляє алюміній харчового призначення завтовшки більше 1мм, без включень фарби, дерева, заліза і іншого. Великі алюмінієві цисцерны. приймаються цією категорією в габаритному стані при наявності хім. аналізу сплаву. Алюмінієвакабельна «броня» приймається «пищевкой», тільки за відсутності на ній шару гудрону. Все приймається в непресованном вигляді.


Алюміній 1-3 (офсетний лист)

Пластини служать для нанесення зображення в офсетного друку, основою для пластин є сплав алюмінію. Офсетні пластини мають обмежений термін служби, після чого йдуть на переробку, з-за невеликої товщини при повторної плавці частина алюмінію вигорає, тому ставиться засмічення 2%.


Алюміній моторний

Шпильки повинні бути зрізані. всі сторонні металеві включення з’єднання повинні бути видалені. Неразобранная «моторка» з великою кількістю впресованного заліза (гильзованные блоки, вкладиші тощо) приймається окремо, засмічення узгоджується з клієнтом. Блоки в зборі не приймаються .


Алюміній різносортні

Сюди входять сплави алюмінію, що не увійшли в інші категорії. Без сторонніх матеріалів. Приймається як в пресованном (кубик не повинен магнітити, без сторонніх включень), так і не пресованном вигляді.

Автомобільні алюмінієві радіатори

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Ми здійснюємо прийом алюмінію в Самарі на вигідних умовах. брухт прийом самара алюмінію ціна банки

Джерело: Прийом брухту алюмінію в Самарі.

Також ви можете прочитати