Прийом кольорових металів

Прийом брухту чорних і кольорових металів (кольорові метали), відпрацьованих акумуляторних батарей за конкурентними цінами .

28.08.2015

Прийом брухту чорних і кольорових металів: алюмінію, міді, латуні та інших металів

Сьогодні ТОВ «АльфаМет» займає стабільне положення в сфері купівлі та переробки кольорового брухту і не перестає активно розвиватися. Цьому сприяють:

 • власна площадка прийому металобрухту,
 • сортувальний вузол з під’їзними коліями залізничного транспорту,
 • великий парк техніки для сортування та вивезення брухту кольорових і чорних металів,
 • якісне обладнання для оброблення кабелю, що містить кольорові метали (мідь, алюміній, свинець).

Ми приймаємо:

Чорний метал чорний брухт ) – чавун, жерсть.

Кольоровий метал кольоровий брухт, кольорові метали ) – мідь, алюміній, латунь, бронза, нержавіюча сталь, нікель, свинець.

Також ми приймаємо силові кабелі на базі мідних і алюмінієвих провідників, броньовані кабелі зі свинцевою оболонкою. Для переробки брухту кабелю використовується спеціальне обладнання, що дозволяє якісно відокремлювати один від одного матеріали, з яких складається кабель.

Транспортування кольорового і чорного брухту здійснюється:

Компанія «АльфаМет» готова взяти на себе всі організаційні роботи по вивозу і доставки усіх видів відходів та неліквідів кабелю, брухту кабелю і металобрухту по Санкт-Петербургу і Ленінградської області. Щоб замовити вивезення кольорових металів або брухту чорних металів, зв’яжіться з нами по телефону або іншими зручними способами.

 • Вашими силами

  Ви можете самостійно доставити лом до нашого підприємства. У нас створені всі необхідні умови для прийому металобрухту в будь-яких обсягах.

 • Ціни на скупку кольорових і чорних металів, умови співпраці

  Ми готові співпрацювати з усіма, хто продає металобрухт в Санкт-Петербурзі: здійснюємо скупку кольорового і чорного брухту у організацій і фізичних осіб, у тому числі на приймальних пунктах для населення.

  Пропонуємо конкурентні ціни! В окремих випадках наші тарифи можуть виявитися набагато вигідніше, ніж у інших профільних організацій, саме тому наші клієнти впевнено рекомендують компанію «АльфаМет» своїм партнерам.

  При покупці металобрухту ми керуємося не тільки вагою здається брухту (чим більше партія брухту, тим вище вартість), але і інтересами наших клієнтів: ми з задоволенням преміюємо постійних постачальників металобрухту. Незважаючи на діючі тарифи, ми завжди готові обговорити вартість вашого металобрухту, пропонуючи більш високі ціни при купівлі брухту (особливо що містить кольорові метали). Таким чином, ціна за тонну брухту чорних або кольорових металів, а також за брухт кабелю обмовляється індивідуально, а підсумкова вартість залежить від загальної партії металобрухту, що викуповується нашою компанією.

  Ми зацікавлені в укладанні довгострокових договорів на купівлю брухту кольорових і чорних металів, здійснюємо прийом брухту металів, як на майданчику, так і на умовах самовивозу з території клієнта.

  Умови прийому брухту кольорових і чорних металів уточнюйте за телефоном: (812) 649-111-8

  Адресу нашої приймальні майданчики: Санкт-Петербург, вул. Криленко 2А

  Короткий опис статті: прийом кольорових металів ТОВ «АльфаМет» здійснює прийом кольорових металів (кольоровий метал), брухту чорних металів по конкурентній вартості. Працюємо з фізичними та юридичними особами. Можливий самовивіз з вашої майданчики. кольоровий метал, чорний метал, прийом кольорового металу, кольоровий брухт, чорний брухт, кольорові метали, брухт кольорових металів, брухт чорних металів, прийом кольорових металів

  Джерело: Прийом брухту чорних і кольорових металів (кольорові метали), відпрацьованих акумуляторних батарей за конкурентними цінами | АльфаМет

  Також ви можете прочитати