Прийом чорного металу ціна

Прийом брухту чорних металів. Ціни на брухт чорних металів.

26.08.2015

Брухт чорних металів

Одним з основних об’єктом нашої діяльності є брухт чорних металів і різних сплавів з вмістом заліза.

Наша компанія виконує послуги в комплексі, чого не завжди пропонують інші учасники металургійного ринку. Ми не тільки виробляємо прийом брухту чорних металів та його покупку, але і виконуємо необхідний демонтаж металоконструкцій власними силами. Всі основні і допоміжні роботи демонтажу металобрухту, транспортування його частин ми беремо на себе. Компанія володіє всією необхідною матеріальною базою (спецтехніка, автотранспорт), яка дозволяє діяти оперативно.

Клієнтом, при зверненні до послуг компанії узгоджується ціна на брухт чорних металів (сплавів), укладається договір. Зазначена у договорі вартість брухту чорних металів може бути, як прив’язана до ваги, так і в разі значних робіт по демонтажу металобрухту визначатися окремою угодою до договору, стверджують фіксовану ціну на брухт чорних металів (сплавів) складної металоконструкції або об’єкта з множинних металоконструкцій.

Тому багато клієнти вибирають саме нас як приймальника брухту чорних металів. Вони продають брухт чорного металу зі зручністю для себе і з суттєвою вигодою. Так як наша ціна на брухт чорних металів (сплавів), більш прийнятна, ніж у більшості інших компаній.

Звернувшись до нас, ви вирішуєте свою хвору, яка завдає шкоди екології, проблему. Отримаєте непогану за значенням грошову суму. Також допомагаєте зростанню нашої промисловості, так як використання металобрухту знижує витрати в металургійному виробництві.

Ціна: брухт чорних металів

1. 3А — от8500 руб/тонна

2. 5А — от8000 руб/тонна

3. 12А — от7500 руб/тонна

Ціна змінюється в зависимосте від обсягу. (1-5тонн, 5-10тонн,10-20тонн, 50тонн і т. д,) якщо у вас великий обсяг зателефонуйте. І ми запропонуємо ціну на брухт чорних металів вище ніж наші конкуренти.

Види і категорії металобрухту. Загальні вимоги до лому чорних металів.

Металобрухт, брухт чорних металів поділяється на декілька видів або категорій.

 1. — Габаритний шматковий брухт і відходи чорних металів

Розміри не більше 800 500 500 мм, товщина стінки від 4мм, вага шматка не менш 1кг.

 • — Негабаритний брухт і відходи чорних металів.

  Розміри більше 1500 500 500 мм, товщина стінки від 6мм.

 • 12 — Негабаритний брухт і відходи чорних металів. Товщина не більш 5мм.
 • 17А — Габаритний чавунний лом.

  Максимальний розмір шматка не більше 300 300 300мм. вагою не більше 20кг. але не менше 0,5 кг

 • 22 — Негабаритний чавунний брухт і відходи (станини верстатів, чавунні виливки, труби )
 • 12А2 — Оцинкований брухт чорного металу
 • Прийом брухту

  Прийом брухту — здійснюється в будь для Вас час. Наша компанія прийом брухту в Москві працює з організаціями так і з приватними особами. Прийом брухту в будь-якому вигляді. Хочете здати металобрухт. прийом брухту будинку або на дачі самовивіз. Прийом брухту у Москві в тому числі чорних металів ;

  Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Брухт чорних металів Брухт чорних металів, прийом брухту чорних металів, Ціни на брухт чорних металів

  Джерело: Прийом брухту чорних металів. Ціни на брухт чорних металів.

  Також ви можете прочитати