Прийом чорного металу ціна

Прийом брухту чорних металів за вигідними цінами, ТОВ Гефест-М, р.

04.08.2015

Прийом чорного брухту

По всьому світу працюють тисячі сталеплавильних заводів, постійно зростають обсяги видобутої руди. Однак багатства Землі аж ніяк не невичерпні. Сьогодні світова спільнота все більш відповідально підходить до питання збереження надр нашої планети, відновлення екологічного балансу, турботі про долю прийдешніх поколінь. Тому дуже гостро постає питання про переробку вторинної сировини, в тому числі і металевого брухту.

ТОВ «Гефест-М» пропонує своїм клієнтам наступний спектр послуг:

    Прийом чорного металевого брухту; Купівля брухту електродвигунів, електромоторів; Демонтаж і монтаж металоконструкцій з виїздом спеціаліста на об’єкт замовника.

Ми працюємо як з самими великими виробничими об’єднаннями, так і з приватними особами, незалежно від обсягів утилізованого сировини.

Наші послуги можуть надаватися як разово, так і на постійній основі за умови укладання довгострокових договорів на переробку, вивезення та прийом чорного металобрухту.

Ми маємо в своєму розпорядженні власним автотранспортом, що дозволяє здійснити вивезення підготовлених металевих частин в пункт прийому. При цьому компанія надає всю необхідну документальну підтримку.

Оперативну інформацію про наші послуги та ціни ви можете отримати у менеджерів за наступними координатами:

Тел. +7 (343) 2O6-87-25; +7 (95O) 546-63-97.

ТОВ «Гефест-М»: надійний партнер з широкими можливостями!

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Компанія Гефест-М проводить комплексні роботи з прийому чорного брухту, демонтажу металоконструкцій і споруд, а також надає послуги зварників в Єкатеринбурзі прийом чорного брухту, прийом брухту чорних металів, прийом брухту єкатеринбург

Джерело: Прийом брухту чорних металів за вигідними цінами — ТОВ » Гефест-М, р. Єкатеринбург

Також ви можете прочитати