Різне

Прийом брухту чорних металів

31.07.2015

Чорний метал

Незважаючи на велику кількість брухту чорних металів. небагато наважуються здати його в пункти прийому, вважаючи за краще викидати металломусор, перекладати його з одного місця на інше, або просто не помічати, поки він не заважає. З одного боку, це зрозуміло: на брухт чорних металів ціна найбільш низька, та й процедура його здачі в пункти прийому досить тривала і трудомістка. Потрібно знайти вантажників, транспорт, спецтехніку для навантаження габаритного брухту, його демонтажу, а також розсортувати чорний і кольоровий метал л, видаливши неліквідні шматки (у багатьох компаніях це обов’язкова вимога). А ще на все це необхідно виділити час. На таких умовах здавати металобрухт дійсно не рентабельно. Але ж все може бути по-іншому.

«Старт-метал» — прийом брухту чорних металів на ваших умовах

Наша компанія здійснює прийом чорного кольорового брухту на безпрецедентно вигідні і комфортних умовах. Якщо у вас немає часу і можливості займатися здачею металобрухту самостійно, ми все зробимо за вас:

  • Надамо транспорт для доставки металобрухту в один з найближчих пунктів прийому брухту чорних металів;
  • Виконаємо демонтаж громіздких металоконструкцій або надамо вам спецтехніку, вантажників і робітників;
  • Забезпечимо вас всіма необхідними документами на перевезення вантажу в пункт прийому чорного брухту;
  • Проведемо хімічний експрес-аналіз металломусора, щоб визначити тип, якість і обсяг домішок. Це дозволить нам розрахувати, яка на ваш брухт чорних металів ціна, щоб повідомити про це прямо на місці.

Ми пропонуємо вам максимально високі ціни на прийом чорного, кольорового брухту, при цьому можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Ми ведемо прийом чорного брухту в будь-якому вигляді: металоконструкції, труби, верстати, обладнання, запчастини, офсетні пластини. відходи виробництва, незалежно від їх розмірів і ваги. При цьому здійснюється прийом брухту чорних металів, вагою від 1 кг до декількох тон.

Більш детальну інформацію про умови прийому металу та його вартості ви можете дізнатися у наших консультантів.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Прийом чорного брухту в Москві, брухту чорних металів прийом чорного кольорового брухту, прийом чорного брухту, прийом брухту чорних металів, брухт чорних металів ціна

Джерело: Прийом брухту чорних металів

Також ви можете прочитати