Ціни на кольорові метали

Прийом брухту кольорових металів, кращі ціни

11.10.2015

Прийом брухту кольорових металів
Ми здійснюємо прийом різного кольорового металу

До прийому приймаються такі метали: латунь, бронза, мідь, алюміній, нікель. Допускаються вироби різноманітних видів (шматки, стружка тощо). Також ми зацікавлені в прийомі сплавів, подробиці уточнюйте у консультантів.

Алюміній

З цього матеріалу виготовляються побутові вироби — посуд, банки, ємності, частини побутової техніки. Крім того, прийом брухту алюмінієвих металів приймається у вигляді листів, проводів, обрізків, профілів, стружки, елементів електричних та радіоприладів.

Бронза

Як правило, бронзовий лом представлений підшипниками, шестернями, пружинами, сальниками. Також це можуть бути елементи сантехнічного обладнання або електричних приладів.

Мідь

прийом кольорового металу приймаються проводи і кабелі, що містять досить багато міді, а також елементи електроприладів, холодильників і кондиціонерів, в яких теж мідь присутня у великій кількості.

Латунь

Лом латуні являє собою різні деталі радіаторів, кранів та інших виробів, пов’язаних з опаленням і нагріванням. Наприклад, російські самовари виготовлені з латуні.

Прийом кольорового металу: ціни та умови

Здача металобрухту в компанію «Оксимет» — це дуже вигідна справа. Ми пропонуємо досить високі ціни на матеріал, при цьому завжди готові розглянути різні варіанти співпраці. Здаючи кольорові метали на вторинну переробку, ви звільняєте навколишнє середовище від шкідливих відходів і підвищуєте економічну ефективність.

Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером. Фахівець розповість, як здійснюється прийом кольорового металу і які у нас ціни, яким чином можна передати лом і про способи оплати.

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Ми приймаємо алюміній, бронзу, мідь, латунь та інші кольорові метали. Співпраця з нами буде вигідним! прийом брухту кольорових металів,прийом кольорового металу,прийом кольорового металу ціни

Джерело: Прийом брухту кольорових металів — найкращі ціни

Також ви можете прочитати