Мідь лом ціна

Прийом брухту. Кольоровий метал: нержавіюча сталь (нікель), мідь

01.10.2015

Прийом кольорового брухту.

Прийом брухту кольорових металів має свою специфіку на відміну від прийому лому чорних металів .

RealLom виконує прийом брухту кольорового металу (нержавійки, алюмінію, міді) на дуже вигідних умовах.

В чорному металобрухт набагато легше розпізнати його складу. Тим більше, що варіантів тут небагато: або сталь. або чавун. Прийом кольорового брухту вимагає не тільки детального знання складу основних сплавів, але і наявності спеціального обладнання.

кольоровий металобрухт Здати нам можна цілодобово.

Прийом брухту компанією RealLom завжди здійснюється на дуже вигідних умовах для брухтоздавачів.

Зручність та впевненість своїх постачальником ми ставимо вище за все, тому покупка як чорних, так і кольорових металів завжди ведеться у присутності представників.

В загальній масі брухту кольорових металів часто виявляється наявність різних матеріалів, і не завжди просто визначити, який саме це сплав міді. алюмінію, процентний вміст нікелю в нержавіючій сталі. Тому на пунктах прийому брухту є аналізатори складу металу — прилади для визначення наявності та відсоткового вмісту хімічних елементів.

Постачальник завжди може переконатися, що прийом брухту ведеться чесно. Адже іноді можна нержавійку прийняти за звичайний метал або не знати точного змісту нікелю — саме від нього залежить, за якою ціною буде здійснена операція.

Прийом брухту кольорового металу

Кольоровий метал — поняття неоднозначне. Кольорові метали бувають як важкі (наприклад, мідь, нікель — нержавійка) і легше (алюміній).

Важкі і легкі кольорові метали відрізняються не тільки вагу, але й особливістю свого виробництва, видобутку. Кольорова металургія також умовно поділяється на металлругию легких та важких кольорових металів.

Прийом кольорового брухту також має ряд специфічних відмінностей від прийому чормету:

Перше — це ціна металу. Тут різниця між звичайним металом та кольоровим металом дуже суттєва. Якщо взяти мідь, наприклад, то рахунок йде на тисячі доларів за тонну. Цей кольоровий метал останнім часом б’є всі цінові рекорди. Нержавіюча сталь з вмістом нікелю так само має досить високу ціну. Вона має характерну особливість: люди, які знайомі з прийомом брухту кольорових металів знають, що никелесодержащая нержавійка не магнитится, як звичайний метал. Ціна нержавійки (нікелю) дуже сильно залежить від того, яке процентне зміст цього кольорового металу, так як нікель у повсякденному житті зустрічається тільки в сплавах з вмістом до двадцяти відсотків. Цей хімічний елемент дуже корозійно стійкий, тому сплави з більш високим вмістом нікелю використовуються вже в космічній промисловості, зазвичай життя металобрухт такого кольорового металу не зустрінеш. Що ж стосується алюмінію. всім відомий його легка вага. З-за цього прийом брухту алюмінію як правило виробляється невеликими партіями, так як великий тоннаж такого кольорового металу дуже складно набрати.

Прийом брухту нержавіючої сталі.

Нержавіюча сталь — побутове назва сталі з вмістом хрому і додаванням інших металів.

Для прийому брухту кольорових металів особливе значення має неіржавіюча сталь з вмістом нікелю на увазі його гострого дефіциту. Нержавійка зараз має величезне застосування як у промисловості так і в побуті у зв’язку зі своїми властивостями.

Існує багато видів нержавійки. Наприклад, так звана легована сталь. виробництво якої полягає в тому, що до звичайної нержавійці додають леговані домішки (нікель, мідь).

неіржавіюча сталь з вмістом нікелю називається хромонікелева сталь і має кілька підкатегорій: аустенітна нержавіюча сталь, аустенитно-феритної нержавійка, аустенитно-мартенситна нержавійка, аустенитно-карбідна нержавійка. Нержавійка з високим вмістом нікелю стійка до агресивних середовищ, наприклад до сірчаної кислоти.

Через унікальних властивостей нержавійки, вона має високу цінність. Виплавка такої стали набагато дорожче коштує, ніж вторинна переробка нержавійки. До того ж нікель в чистому вигляді токсичні для живих організмів, тому професійна утилізація нержавійки так важлива не тільки для промисловості, але і для збереження навколишнього середовища.

Прийом брухту нержавіючої сталі — важливий напрям для компанії RealLom. Ми пропонуємо незмінно високу ціну на метал, демонтаж і вивезення нержавійки як у Москві, так і в Московській області.

Прийом брухту алюмінію.

Алюміній в побуті звикли відносити до кольоровим металам. Промислове виробництво алюмінію освоєно порівняно недавно, а до тих пір алюміній мав досить високу ціну і прирівнювався до дорогоцінним металам. Коштовний камінь сапфір — є не що інше, як оксид алюмінію з різними вкрапленнями інших металів (наприклад, міді).

У порівнянні з іншими металами, алюміній найбільш поширений у природі. Брухт алюмінію дуже цінується, так як виробництво алюмінію вимагає значних витрат енергії. Ціна цього металу в чотири рази менше, ніж міді, однак він настільки широко використовується в різних сферах промисловості, що на пунктах прийому вартість брухту алюмінію незмінно зростає.

до Речі, напевно небагатьом відомо, що алюміній використовується навіть в якості ракетного палива, т. к. з’єднання алюмінію з певними хімічними елементами має властивість самозайматися в кисні.

В якості брухту алюміній часто буває у вигляді проводів, так як активно використовується в електротехніці з-за малої ваги. Крім того, в ломе алюмінію часто трапляється кухонний посуд, упаковка.

Прийом брухту алюмінію ми здійснюємо за найвищою ціною і на дуже вигідних умовах вивезення та демонтажу металу.

У нас ведеться закупівля брухту всіх видів алюмінію: харчовий алюміній, електротехнічний алюміній, конструкційний алюміній (наприклад, дюралалюминий — сплав алюмінію з міддю, в результаті чого підвищується міцність металу). Крім того, алюміній — не токсичний метал, що помітно полегшує його утилізацію.

Прийом брухту алюмінію в Москві і Московській області ми ведемо цілодобово.

Прийом брухту міді.

Мідь — ще один кольоровий метал, який ми приймаємо на наших пунктах прийому брухту.

Мідь — один з прадавніх металів, освоєних людиною. Дуже широко використовується в різних видах промисловості і життєдіяльності. На пунктах прийому в якості брухту мідь дуже часто трапляється у вигляді сплавів: сплав міді з цинком (латунь), сплав міді з нікелем (мильхеор), мідь з оловом (бронза). Вище вже зазначалося, що часто мідь потрапляє у вигляді дюралалюминия (сплав міді з алюмінієм).

Електротехнічна мідь — як правило дуже чистий метал, так як додавання домішок знижує електропровідність. Така мідь на пунктах прийому брухту найчастіше зустрічається у вигляді проводів, силових трансформаторів.

По електропровідності мідь знаходиться на другому місці серед всіх металів після срібла. Висока ціна міді зумовлена такими її властивостями, як висока тепло — і електропровідність, а так само міцність металу. Мідь використовують у виробництві надпровідників, акумуляторів, гальванічних елементів. Сплав міді і нікелю застосовується у виробництві монет.

Ціна брухту міді останнім часом нестримно зростає. У минулому році ціна міді неодноразово била рекорди і зараз знаходиться на рекордно високому рівні.

На наших пунктах прийому брухту ми приймаємо будь-який вид брухту міді і сплавів з вмістом міді, нікелю, алюмінію та інших кольорових металів.

Ціна металу найвища .

Привозите нам чорні і кольорові метали цілодобово або телефонуйте — ми вивеземо лом самі в будь-який зручний для вас час.

Короткий опис статті: мідь лом ціна RealLom — приймання брухту кольорових металів. Купівля нержавійки (нікелю), закупівля міді, прийом алюмінію за високою ціною в Москві і Московській області прийом брухту, кольоровий метал, нержавіюча сталь, нікель, мідь, алюміній

Джерело: Прийом брухту. Кольоровий метал: нержавіюча сталь (нікель), мідь, алюміній

Також ви можете прочитати