Мідь ціна

Прийом брухту кольорового металу мідь ціна, здати дорого, вартість продажу у Москві ТОВ «СДМ.

26.08.2015

Прийом міді дорого і зі зручністю

Мідь є одним з найдорожчих металів на російському ринку. Це пов’язано, в тому числі, і з тим, що в Росії її не надто багато. Близько 97% металу завозиться з-за кордону. А ціна імпортованої продукції вище. Тому виробничі підприємства намагаються економити на придбанні металу: вартість брухту міді (переробленої) нижче, а якість знаходиться на прийнятному рівні. Тому нестачі в покупцях металу немає. На вигідних для вас умовах придбає цветмет компанія «СДМ».

Сподобається клієнтам у пункті прийому міді ціна. Діючі тарифи завжди актуальні. Вартість розраховується з урахуванням ситуації на ринку в цілому. Вона періодично переглядається і підвищується.

Ми приймаємо мідь дорого, оскільки у нас завжди є покупці на неї. Після переробки метал продається безпосередньо компаніям, що займаються виробництвом техніки, комунікацій, що працюють у сфері будівництва. Серед наших партнерів підприємства різних масштабів діяльності (від невеликих до фірм з загальноросійської популярністю).

Якщо ви хочете здати мідь в Москві, ціна для вас буде розрахована індивідуально після проведення аналізу та оцінки. Вартість залежить від якості, форми та кількості металу.

Не залежно від того, здійснюється купівля в містах Підмосков’я, де відкриті наші офіси, чи провадиться прийом міді в Москві, ціни для клієнтів будуть однакові. Тому вигідні умови можна отримати, не залежно від того, в якій частині регіону ви знаходитесь.

Метал оптом і в роздріб

Компанія «СДМ» закуповує метал різних видів і марок. Звернувшись до нас, ви зможете здавати брухт міді:

  • ливарний – зазвичай представлений у формі художніх виробів;
  • деформований – з нього виготовляють труби, дріт, листи та інша подібна продукція.

Ми купуємо метал у будь-якій формі. Звернувшись в компанію, клієнти можуть здати мідні радіатори, дріт будь-якого діаметру, побутові предмети (посуд, декоративні прикраси та інші). Ми також приймаємо шматки, стружку, сміття.

Один з найдорожчих цветметов може бути представлений як у чистому вигляді, так і у вигляді добре відомих сплавів. Найчастішими поєднаннями вважаються:

  • бронза – з оловом і іншими металами;
  • мельхіор – з нікелем;
  • латунь – з цинком;
  • дюраль – з алюмінієм;
  • ювелірні сплави – поєднання з різними дорогоцінними металами.

У деяких сплавах мідь є основою, в інших – значущим елементом. Компанія «СДМ» купить і той і інший матеріал.

Через високого попиту на метал, наші пункти прийому брухту міді в Москві закуповують його партіями різного розміру. Ви зможете здати його в кількості від декількох кілограмів до кількох тонн.

Оптові партії металу деяких марок ми приймаємо за більш високою ціною. Крім того, на пільгові умови можуть розраховувати клієнти, періодично звертаються до наших послуг. Точніше дізнатися, скільки коштує здати мідь в наявних у вас кількостях, можна, зв’язавшись з нашими менеджерами.

Зручні умови – кожному клієнту

Продаж металу для приватних осіб і компаній вважається досить складною справою. Щоб позбутися від непотрібних запасів, потрібно розібрати конструкції і вироби, розсортувати матеріал, здійснити завантаження, вивантаження, транспортування із залученням спецтехніки. Тому багато хто воліє просто вивозити кольорові метали на смітник, як непотріб. При цьому вони несуть збитки і позбавляють себе солідною прибутку: адже здати брухт міді в Москві можна за хороші гроші. А зроблять цей процес зручним співробітники компанії «СДМ».

Ми пропонуємо:

  • комплексні послуги для видалення металу з території підприємства і з інших об’єктів. Наші співробітники візьмуть на себе всі види робіт – від сортування матеріалів до прибирання після вивезення. Допомога фахівців буде доступною і позбавить вас від усіх турбот;
  • оренду техніки та обладнання. Якщо вас цікавить самовивіз, ми надамо транспорт потрібної вантажопідйомності, спецобладнання.

Ми працюємо з клієнтами на чесних умовах. Заробіток від прийому кольорового металу (міді) розраховується з урахуванням даних проведеного аналізу. Ця процедура дозволяє встановити точний склад металу і вибрати тариф, за яким здійснюється прийом. У деяких випадках наші співробітники можуть обмежитися лише візуальним оглядом брухту.

Оплата також здійснюється в зручній формі. Ви зможете забрати готівку в нашому офісі або отримати розрахунок, не покидаючи території свого підприємства (після підготовки вантажу до транспортування). Гроші за продаж брухту міді ми зможемо перевести на Ваш рахунок.

Властивості металу

Мідь – це метал золотисто-рожевого кольору, яка набуває впізнаваний червоно-жовтий відтінок в процесі обробки.

Вона відноситься до числа матеріалів, що використовуються людиною з давніх часів. Видобувати її досить легко. При цьому корисних властивостей металу досить багато. Він міцний, стійкий до зовнішніх впливів, пластичний, легко обробляти.

Матеріал знаходить широке застосування в різних сферах. Приймається металобрухт міді для потреб промисловості, будівництва. Використання матеріалу дозволяє створювати міцні, міцні деталі обладнання, труби, дроти та інші види продукції.

Якщо вас цікавить питання, де можна здати мідь дорого. ознайомтеся з пропозиціями компанії «СДМ». У нас ви неодмінно знайдете привабливі ціни та умови.

Пункт прийому міді р. Дедовськ: вул. Фабрична гілка, д. 1 (на території Овочевої бази)

Пункт прийому міді в сел. Снігурі: вул. Миру, д. 3

Короткий опис статті: мідь ціна Приймаємо мідь в чистому вигляді і сплавах. Індивідуальний розрахунок вартості на основі аналізу. Пільгові умови для оптових і постійних клієнтів. Компанія «СДМ»: швидко, зручно, вигідно! прийом міді в Москві ціни здати пункт вартість брухту кольорового металу продаж де можна скільки коштує дорого брухт мідні радіатори

Джерело: Прийом брухту кольорового металу мідь ціна, здати дорого, вартість продажу в Москві – ТОВ «СДМ»

Також ви можете прочитати