Різне

Прийом брухту міді на оптимально вигідних для клієнта умовах

31.08.2015

КОНТАКТИ:

Хороша можливість вигідно здати брухт міді в Петербурзької компанії «НОМС». До послуг клієнтів – оперативне обслуговування, точне зважування і оптимально високі розцінки.

Ваше підприємство проводить реконструкцію і потрібно здати брухт міді так, щоб це було вигідно? Саме ТОВ «НОМС» пропонує не тільки швидко і зручно утилізувати цей метал, але і значно поповнити бюджет. Порівняно з іншими металевими відходами, вартість брухту міді досить висока, що пояснюється малою здобиччю (всього 3% від світової) медьсодержащих руд на території Росії.

Мідні теплообмінники, електропроводку та кабелі, обмотка електродвигунів і трансформаторів, частини приладів — все, що виготовлено з цього металу підлягає здачі. Консультацію по вартості лому міді легко отримати у менеджера фірми, зв’язавшись з ним по телефону.

Не біда в тому, що мідні кабелі покриті пластиковою ізоляцією. Щоб дізнатися вартість такого вторсировини, досить продзвонити менеджеру і узгодити розцінки на брухт міді даної категорії.

Чому здача у нас найбільш вигідна? Тому, що ми – не який-небудь дрібний приймальний пункт, який є посередником. Здаючи брухт міді у фірмі «НОМС», клієнт отримує максимально високі ціни. Наявність сучасного вагового обладнання, що підлягає регулярній перевірці, повністю виключає можливість обману здає свої сторони.

Кваліфікованим прийомом брухту міді займаються досвідчені співробітники, які чітко визначають категорію і сорт здається вторсировини, виконують точний розрахунок для оплати. Всі операції з розвантаження та сортування проводять досвідчені вантажники приймаючої сторони, надаючи замовнику виконувати роль спостерігача.

Для того, щоб дізнатися скільки коштує лом міді, не обов’язково їхати в офіс фірми. Досить відвідати сайт ТОВ «НОМС» і ознайомитися з пропонованим прайс-листом. Уточнити виникли питання про те, як зручніше здати лом міді, можна за телефонами, вказаними тут же.

У відвідувачів не виникне жодних сумнівів з приводу юридичної чистоти угоди. Саме ми купимо лом міді з наданням звітних документів для податкової і бухгалтерської інспекції. ТОВ «НОМС» має необхідні ліцензії та дозволи для проведення подібних операцій. Але головне те, що ми купимо лом міді з оптимально вигідними для здає свої сторони розцінками.

Ви бажаєте не тільки утилізувати мідні вироби, але отримати від цього прибуток? Тоді звертайтеся в компанію «НОМС», де можна здати на брухт міді з самим максимальними цінами для Санкт-Петербурга.

Короткий опис статті: мідь лом ціна брухт кольорових металів, прийом колір металу, прийом кольорового металу, скупка кольорового брухту, скуповування лому кольорових металів, купівля брухту кольорових металів, прийом кольорового металу ціна, прийом брухту кольорових металів, кольоровий металобрухт, прийом металу в спб, прийом брухту металу, прийом металу ціна брухт кольорових металів, прийом колір металу, прийом кольорового металу, скупка кольорового брухту, скуповування лому кольорових металів, купівля брухту кольорових металів, прийом кольорового металу ціна, прийом брухту кольорових металів, кольоровий металобрухт, прийом металу в спб, прийом брухту металу, прийом металу ціна

Джерело: Прийом брухту міді на оптимально вигідних для клієнта умовах

Також ви можете прочитати