Прийом чормету

26.08.2015

Прийом чормету в Москві

Купівля металобрухту, чорного брухту та лому кольорових металів здійснюється нами як у населення, так і в організацій. Вивіз металобрухту здійснюється в спеціальних транспортних засобах, придатних для транспортування брухту будь-яких розмірів.

тел. 8 (962) 993-72-87 Анна

e-mail: info@chermetprom.ru

Купівля металобрухту здійснюється нами в якості одноразової послуги або при укладенні договору на прийом металобрухту. Купівля чормету проводиться в будь-яких обсягах, ціна на металобрухт є високою при поставці від 20 тонн для організацій, яким потрібно продаж чормету.

Якщо Ви вирішили співпрацювати з нашою компанією і хочете, наприклад, продати металобрухт, купити металобрухт, замовити демонтаж металоконструкцій або різання металу, зв’язавшись з нами по телефону Ви отримаєте всю необхідну інформацію про умови замовлення та дізнаєтеся ціни на металобрухт.

Пункт прийому чормету в Москві

ТОВ «ЧЕРМЕТПРОМ» — проводить прийом чормету на дуже вигідних для продавців умовах. Ми закуповуємо відсортований металолом в розібраному вигляді, без елементів і домішок кольорових металів. Нерозібрані агрегати, машини нами також приймаються. Ми купимо виливки з чавуну і чавунні праці, лом міді, латуні і бронзи, нержавіючі сплави і багато іншого. Здається лом не повинен мати ознак корозії, обгорання або окислення. Більш детальну інформацію можна дізнатися у наших менеджерів.

Вимоги до закупівель та прийому чормету:

 • 2А – Сталевий габаритний розмір не більше 600х350х250. товщина не менше 8 мм, діаметр труб не більше 150 мм при товщині стінки не менше 8 мм, труби більшого діаметру повинні бути сплющені або розрізані за твірною.
 • 3А — Габаритний шматковий брухт чорних металів. Розміри не більше 800*500*500 мм, товщина стінки від 6мм, вага шматка не менш 1кг. Довжина виступів прямолінійних шматків не повинна бути більше 100мм.
 • 3А2 – Сталевий габаритний розмір не більше 500х500х1000 мм, товщина не менше 6 мм, діаметр труб не більше 150 мм при товщині стінки не менше 6 мм, труби більшого діаметру повинні бути сплющені або розрізані за твірною.
 • 5А1 – Залізничний лом (рейки, колісні пари тощо), розміри не регламентуються, товщина не менше 6 мм
 • 5А2 – Сталевий негабаритний розміри не більше 1000*1000*2500 мм, вага одного шматка (конструкції, станини) не більш 5 тонн, товщина не менше 6 мм
 • 12А – лом для пакетування – розмір не більше 1000х1000х2500 мм, товщина менше 6 мм. Для всіх категорій не допускається наявність брухту і відходів кольорових металів.
 • 13А — Дріт і вироби з неї. Максимальні лінійні розміри не регламентуються. Арматура діаметром менше 6 мм
 • 16А — Вьюнообразная сталева стружка, стружка не повинна бути горілої і проржавленной, не допускаються наявність в ній кускових відходів та брухту.
 • 17А — Габаритний чавунний лом, габаритні розміри не більше 800х500х500 мм, вага шматка не менше 1 кг і не більше 50 кг. Допускається сантехнічний чавунний лом.
 • 18А-19A — Чавунний брухт і відходи.
 • 20A-22A — Негабаритний чавунний брухт і відходи.

Металобрухт машин, демонтаж металоконструкцій і вивіз металобрухту від колишнього у вживанні інвентарю, запчастин або верстатів і устаткування, часто буває нерозв’язною проблемою для багатьох організацій. Для прийому та вивезення металобрухту необхідно знання тонкощів роботи в даній галузі та наявність технічних можливостей. Можливостями та спеціалізацією нашої компанії, що працює в цій сфері вже не перший рік, є купівля металобрухту, прийом металобрухту та вивезення металобрухту за допомогою власної транспортної і технічної бази. Купівля металобрухту, чорного брухту та лому кольорових металів проводиться нами як у приватних осіб, так і в організацій. Вивіз металобрухту здійснюється в контейнерах і транспортних засобах, що використовуються для транспортування металобрухту будь-яких обсягів.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Прийом чормету Прийом чормету

Джерело: Прийом чормету

Також ви можете прочитати