Прийом кольорових металів

Прийом чорних металів. ТОВ Колір-Мед, прийом брухту чорних і кольорових

11.10.2015

Зворотний дзвінок

8 (926) 141 11 21

Комерційний відділ

До чорних металів відносять залізо і всі сплави, в яких залізо є основним компонентом. Брухт чорних металів це в основному відслужили свій вік залізні предмети, які більше нікуди не знадобляться.

Досить часто чорні метали також використовують для виготовлення різних промислових верстатів, конвеєрів та іншого обладнання. До 80% їх деталей – це залізо та залізні сплави. Списане обладнання найчастіше відвозять на склад, де воно іноді варто десятиліттями, займаючи площу, яку в іншому випадку можна було б використовувати більш раціонально.

Здача чорних металів на утилізацію і вторинну переробку вирішує два важливих завдання. Перша – виснаження природних ресурсів, адже не секрет, що з кожним роком на землі залишається все менше корисних копалин, у тому числі і заліза. А друге – витрати на добування заліза з кожним роком все збільшуються, так як добувати його стає все важче, доводиться робити це у важкодоступних місцях. Ці проблеми можна вирішити, здаючи всі металеві вироби, в тому числі й залізні на переробку.

Наша компанія займається збором будь-якого металобрухту, в тому числі і скуповуванням у населення та організацій брухту чорного металу. Якщо у вас на складі варто віджиле своє століття обладнання, сміливо привозите його до нас, ми купимо його у вас за розумною ціною і відправимо на вторинну переробку. Якщо у вас немає транспорту, привезти його, телефонуйте, і ми самі приїдемо до вас.

Брухт чавуну промислового

Короткий опис статті: прийом кольорових металів

Джерело: Прийом чорних металів. ТОВ «Колір-Мед» — прийом брухту чорних і кольорових металів

Також ви можете прочитати