Прийом чорного металу

Прийом чорних металів: ціни на металобрухт в Москві . ТОВ «ВторМеталл.

14.08.2015

Прийом чорного металу

ТОВ «ВторМеталл»: прийом брухту чорного металу в Москві за високими цінами. Надаємо послугу виїзду на об’єкт та всі необхідні звітні документи. Габаритні розміри конструкцій та агрегатів не регламентовані. При необхідності самостійно здійснюємо порізку і розбирання.

Ви можете нам здати:

    габаритний і негабаритний чавун. а також побутової з вмістом фосфору; сталь. жерсть, стружку, оцинковану, в тому числі автомобілі .

Завдяки наявності власних пунктів прийому брухту чорного металу ми можемо запропонувати зручну схему розрахунку і більш високі, ніж у конкурентів, розцінки. Під’їзні шляхи до місця здачі пристосовані для великотоннажної техніки, є вантажники. Оперативність прийому чорного металобрухту забезпечується застосуванням методу експрес-аналізу, який дозволяє з високою точністю оцінити склад відходів і ступінь їх засмічення.

Ще вигідніше ціни на прийом брухту чорних металів, якщо ми приїдемо самі

При оцінці вигоди від здачі металобрухту враховуйте вартість витрат на доставку та розвантаження. Крім того, перевезення такого вантажу по Москві потребує дозвільних документів, в тому числі і для в’їзду в деякі райони міста.

Звертаючись до нас, ви отримуєте відразу комплекс послуг з прийому чорного металобрухту, а значить, і сукупна їх вартість буде істотно нижче. Ще одна перевага роботи з нами — гарантія погодження документів і термінів на кожному етапі робіт.

Для монтажних організацій звернення до нас — це можливість здати металобрухт без попереднього розбирання за видами, т. до. ми приймаємо все і в будь-якому стані.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ТОВ «ВторМеталл» здійснює прийом чорних металів на вигідних умовах. Умови купівлі та прайс-лист на брухт чорного металу представлені на сайті. Телефонуйте: +7 (499) 343-02-32, +7 (926) 006-12-93. пункт прийому брухту чорного металу в москві металобрухту ціни

Джерело: Прийом чорних металів: ціни на металобрухт в Москві | ТОВ «ВторМеталл»

Також ви можете прочитати