Різне

Прийом чорного металобрухту в Санкт-Петербурзі за високими цінами.

30.08.2015

Прийом чорного брухту.

Ми купує металобрухт чорних металів в Санкт-Петербурзі і Ленінградської області будь-якими обсягами, для подальшої реалізації лому на підприємствах вторинної переробки чорних металів. Ціна на прийом чорного металобрухту залежить від обсягу, якості і типу здається вторчормету.

При необхідності Ми можемо провести демонтаж металоконструкцій власними силами. Якщо Ви здаєте списане на металобрухт судно або застарілі виробничі цехи, Ми самостійно демонтуємо і вивеземо металобрухт власними ломовозами, що значно прискорить процес доставки Вашого брухту пункт прийому вторчормету .

Якщо ж Ви перебуваєте за межами Ленінградської області і не можете самостійно вивезти брухт чорних металів пункт прийому вторчормету. то Ми можемо укласти з Вами договір на пільговий вивезення металобрухту в Санкт-Петербург власним спецтранспортом.

Ми купуємо вторинний чорний метал

Вторинний чормет ділиться на дві категорії:

Ціна чорного брухту безпосередньо залежить від його обсягу, якості і типу. Вторинний чормет поділяється на сім основних категорій.

Категорія 3А — шматковий брухт стали габаритні розміри якої не більше 1500*500*500 мм, шматки вагою не більше 0,6 тонни і не менш 0,001 тонни, труби діаметром понад 150 мм повинні розрізати або бути спресованими. Шматки металобрухту повинні мати товщину не менше 4 мм

Категорія 5А — сталевий брухт негабаритний розміру, товщиною не менше 4 мм, вагою не більш як 5 тонн.

Категорія 12А — лом сталі з товщиною металу менш 4 мм, а також жерсть і прочії металобрухт, не включений до 3А,5А).

17А Категорія — брухт чавуну з габаритами елемента не більш 1500*500*500 мм.

Категорія 19А — брухт чавуну з габаритами елемента не більш 1500*500*500 мм, з підвищеним вмістом фосфору.

20А Категорія — брухт чавуну негабаритного розміру вагою елемента не більш як 5 тонн.

Категорія 22А — негабаритний чавунний лом, чавунні виливки, елементи верстатів і т. п.

Навіщо здавати чорний металобрухт

Переробка вторинної чормету необхідна для підтримки економічного зростання країни і поліпшення екологічної обстановки. В основному чорні метали використовуються в машинобудуванні і будівництві, а так як природні запаси металу вичерпуються вторинна переробка чорного металобрухту просто необхідна.

Для отримання детальної інформації про прийом брухту чорних металів, просимо Вас телефонувати на телефон у Санкт-Петербурзі +7 (921) 945-09-70. Телефонуйте, поінформуємо!


Короткий опис статті: прийом чорного металу Приймаємо брухт чорних металів за високими цінами. Демонтуємо і вивеземо металоконструкції, верстати, цеху. Телефонуйте, ми домовимося про співробітництво! чорний лом, чорний металобрухт, ціни на металобрухт, вторчермет, вартість чормет, вивезення, самовивіз, Петербург, Санкт-Петербург, СПб

Джерело: Прийом чорного металобрухту в Санкт-Петербурзі за високими цінами.

Також ви можете прочитати