Прийом чорного металу ціна

Прийом чорного металу в Ростові-на-Дону: де здати металобрухт

06.08.2015

Прийом чорних металів

Якщо Вам потрібно здати металобрухт (чормет) у Вашому населеному пункті або де-небудь поблизу – зверніться сюди: Партнерська Мережа пунктів прийому брухту в регіонах

Якщо Вам потрібно здати металобрухт, але Ви не хочете організовувати і оплачувати вантаження і вивіз – ми запропонуємо Вам послугу Вивезення металу з місця. .

Якщо Вам треба здати металобрухт (велику партію чорного металу), зателефонуйте у Відділ закупівель за телефоном +7 (863) 248-28-52. Ви зможете отримати всю необхідну Вам інформацію. На великі партії ми зможемо запропонувати індивідуальні умови прийому чорного металу. Стандартні ціни на чормет дивіться тут: Чормет ціни .

Під брухтом чорних металів або чорним металобрухтом увазі відходи і колишні у вживанні вироби або їх частини, що складаються головним чином із сталі і чавуну, і різних їх похідних. На чормет ціни, зрозуміло значно нижче, ніж на кольоровий брухт. Зате в обсягах чорний металобрухт зустрічається значно більших. А отже, у підсумку все ж можна заробити хороші гроші за чормет, ціна на який не так висока.

Існує безліч ситуацій появи у Вас чорного металобрухту чорних металів:

 • Відходи виробництва (стружка, обрізки тощо), які утворюються постійно, займають місце на виробничих площах і вимагають вивезення;
 • Застаріле обладнання, конструкції на виробничих, побутових та будівельних об’єктах, від яких необхідно позбутися. При цьому вони часто вимагають демонтажу, різання та вивезення з місця.
 • Ви займаєтеся збиранням чорного брухту в населення;
 • Ви є державною структурою, яка реалізує списану техніку, конструкції і т. п. в якості брухту чорного металу на умовах тендеру.

У всіх цих ситуаціях для Вас буде вигідно і зручно здати на брухт чорних металів на Південь-Мет або в нашу Партнерську Мережу пунктів прийому брухту в регіонах .

Максимальна ціна

Холдинг Південь-Мет є відносно ломів чорних великим контрактером з безпосередніми виробниками, Тому на Центральній Базі Логістичної Південь-Мет, і в нашій Партнерській Мережі пунктів прийому брухту Ви отримаєте дійсно високі ціни на чорний лом, при цьому якісний і чесний прийом Вашого брухту.

Ми приймаємо всі види чорного брухту

Наші фахівці об’єктивно оцінять клас і склад вашого чорного брухту і приймуть його за вигідними цінами.

Купівля чорного брухту виконується згідно специфікаціям Госту. Наша Центральна Логістична База та пункти Партнерської Мережі прийому брухту оснащені найсучаснішим обладнанням для зважування і аналізу «чистоти» брухту. Ваги проходять метрологічний контроль. Ми є експертами в сфері кольорових металів, тому, якщо у Вашому чорному ломе буде виявлений кольоровий брухт, який можна виокремити з загального обсягу партії, ми зможемо його окремо оцінити і заплатити Вам за нього додатково. Це дуже важливо, оскільки часто недобросовісні приймальники приймають рідкісні цінні метали під виглядом звичайного чорного брухту, в рази занижуючи заробіток ломосдатчика.

Ми можемо швидко, але головне – правильно визначити вид і розрахувати вагу і вартість брухту чорних металів).

Ми приймаємо будь-обсяг чорного брухту

Якщо Ви хочете вигідно здати невеликий обсягу чорного брухту і відразу отримати гроші – виберіть зручно розташований для Вас пункт прима нашої Партнерської Мережі прийому брухту в Ростові-на-Дону, містах Ростовської області і Краснодарського краю, на Ставропіллі, на Північному Кавказі, – загалом, по всьому Південному регіону, і зателефонуйте за телефонами, вказаними на сторінці Пункти прийому металобрухту.

Якщо Ви хочете швидко, за відмінним цінами, з правильними документами скласти великий об’єм чорного брухту і отримати швидкий розрахунок, то ми зорієнтуємо Вас, як це зручніше зробити. Для цього зв’яжіться з нами за телефоном +7-928-229-04-00 .

Легальність роботи

Держава висуває дуже жорсткі вимоги до прийому кольорового металу. Їм можуть відповідати далеко не всі компанії. Часто покупка брухту ведеться на напівлегальному підставі, компаніями, що не мають ліцензій та інших дозволів. Такі фірми ведуть прийом металу, пропонуючи іноді ціни вище ринкових. Але здаючи лом у них, Ви ризикуєте потрапити у сферу уваги податкових і правоохоронних органів. Неліцензований пункт прийому металу не зможе забезпечити вас повним комплектом документів, супроводжуючих операцію. Здавати в лом такий пункт – це все одно, що працювати з так званими фірмами – «помойками» або «одноденками»: вони, ймовірно, сховаються від відповідальності, а правоохоронні органи займуться Вами. Не нехтуйте цим аспектом здачі Вашого брухту!

Всі пункти прийому брухту нашої Партнерської Мережі. як і Центральна База, мають всі необхідні ліцензії та дозволи.

   • найвигідніші ціни на купівлю брухту кольорових і чорних металів.
   • Прийом усіх видів кольорових і чорних металів, а також іншої сировини для вторинної переробки.
   • Повний комплекс послуг з приймання, різання, сортування, переробки та вивезення з місця кольорових і чорних металів.
   • Зручне розташування для під’їзду та швидкої розвантаження вантажних автомобілів.
   • Індивідуальні ціни на кольоровий і чорний лом для постійних клієнтів.
   • Оформлення всіх необхідних документів.
   • Швидке розвантаження і професійний прийом і оцінка Вашого брухту.
   • Ділова репутація Південь-Мет.
   • Збереження високих цін у дні різких падінь біржі для своїх клієнтів.
   • Експрес розвантаження оптимально завантажених машин.
   • Відсутність розбіжностей при оцінці Вашого матеріалу. Швидкість і точність оформлення документів.
   • Вивезення брухту з місця. Оцінка брухту на місці. Оплата на місці. Оформлення всіх необхідних документів.
   • Немає перебоїв в оплатах. Платимо точно в строк за договором.
   • Отстроченная фіксація ціни за Вашим бажанням за сприятливої ринкової ситуації. Одночасна страхування від падіння ціни нижче допустимого порогу. Детальніше – див. Акції: «Зафіксуй найвищу ціну!»

Головне – ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю. Ми працюємо на ринку вже 15 років – з 1997 року, — і багато наші постійні клієнти працюють з нами стільки ж!

Ми впевнені, що запорука процвітання бізнесу – це наше тривале, стабільне співробітництво з клієнтами, наша чесність, надійність і уважне ставлення до кожного клієнта.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Холдинг Південь-Мет здійснює прийом чорних металів і пропонує Вам здати металобрухт за кращою ціною на чормет в Ростові-на-Дону та Ростовської області. металобрухт, кольорові метали, чормет, прийом металу, брухт ціна, прийом металобрухту, прийом кольорового металу, брухт ціна, здати металобрухт, пункт прийому металу, вивезення металобрухту, Ростов-на-Дону, Ростовська область

Джерело: Прийом чорного металу в Ростові-на-Дону: де здати металобрухт, ціни на чормет

Також ви можете прочитати