Прийом чорного та кольорового металу в Москві, здати металобрухт

16.09.2015

Прийому металобрухту

Розростаються квартали мегаполісів, будуються нові заводи, торгові центри, житлові будинки. Але ще швидше розповзаються навколо міст смердючі, вбивають все живе навколо, звалища.

Відходи в доходи

Уряд Росії в останні роки називає цю екологічну проблему однією з основних і приймає для її вирішення відповідні законодавчі акти. Наша компанія, що динамічно розвивається активно пропагує гасло «Відходи в доходи» і пропонує всім свідомим підприємцям і приватним особам взяти участь у здачі металу.

Для видобутку природних умовах того ж алюмінію. свинцю. міді. нікелю. а потім для переробки руди і виплавки доводиться витрачати величезні кошти. Організація нашою компанією прийому кольорового металобрухту в Москві допомагає знизити собівартість багатьох виробів. За приблизними підрахунками майже третина кольорових металів виплавляється з вторинної сировини.

Діяльність нашої компанії:

Ми здійснюємо прийом чорного та кольорового металу по всій території Москви. Подальший його шлях лежить не на звалище, а в переробку. Кожному бажаючому не тільки очистити нашу столицю від сміття, але й отримати за це гідну винагороду, можна здати металобрухт в наших пунктах прийому. відкритих в багатьох районах столиці.

Ми обладнали близько 30 місць, де можна здати метал, зважити, демонтувати і отримати достовірну інформацію про його склад. Всі приватні здавачі отримують зароблені гроші відразу в пункті здачі. З підприємцями, власниками підприємств і фірм ми можемо укладати договори з оплатою за безготівковим розрахунком. Здати метал можна, не виходячи з офісу.

Наша компанія має можливість також укладати договори на постійне вивезення та утилізацію відходів. Ми надаємо свої контейнери в довгострокову оренду, використовуємо свої вантажники й спеціальний транспорт для вивезення сміття. Маючи великий парк спеціалізованої техніки, кваліфікованих фахівців, напрацьовані зв’язки і постійну клієнтуру, ми використовуємо цю прекрасну можливість радувати своїх замовників прийнятними цінами. Ми зацікавлені в тривалій співпраці, в наших пунктах ціна на здачу металобрухту реальна і вигідна.

Крім того, ми маємо можливість надавати й інші супутні послуги. Іноді підприємець знає, куди здати металобрухт і метал, але має іншу проблему: демонтаж металоконструкцій і вивезення брухту. Ці роботи можуть бути пов’язані з ризиком і великими витратами. Тому така ціна. яку пропонує наша компанія за подібні послуги виходить набагато нижче, ніж витрати на самостійні небезпечні роботи.

Тим, хто забажає здати металобрухт в Москві, ми радимо в будь-який час звернутися в будь-наш пункт прийому кольорових металів або зателефонувати за телефонами:

8(495)545-49-67,

8(915)288-71-40.

Звертайтеся. Разом ми зробимо наше місто чистішим, а життя краще.

Короткий опис статті: купити металобрухт Прийом металобрухту за вигідними цінами, купити металобрухт в Москві метал, прийом, прайс лист, здати

Джерело: Прийом чорного та кольорового металу в Москві — здати металобрухт до пункту прийому: адреси, ціни

Також ви можете прочитати