Ціни на кольорові метали

Прийом кольорового металу, брухт кольорових металів, кольорові

29.08.2015

Новини:

  • 22/03/2011

Латунь — це мідний сплав з додаванням цинку, який також може містити частки олова, нікелю, свинцю, марганцю, заліза та ін. Основне обґрунтування скупки латуні — це заміна шкідливого для екології процесу виробництва цього металу на менш безпечний процес переробки брухту. Сама по собі латунь — це дуже пластичний і легко піддається обробці матеріал, що робить його широко застосовуватися в різних сферах людської діяльності.

Якщо ви хочете дійсно вигідно продати кольоровий і чорний метал в Москві — зверніться в солідну компанію, з хорошою історією на ринку, досить велику для того, щоб забезпечити прийом великих партій металобрухту.

Компанія «Сплавмет» — закупівля кольорового і чорного металу в Москві за вигідними цінами!

ТОВ «Сплавмет», діє на ринку прийому кольорового і чорного металу в Москві (ЮВАО) з 1997 року. Наш досвід, стабільність, впевненість у своїх силах та індивідуальний підхід до клієнта — запорука успішного співробітництва.

Нашою компанією здійснюється закупівля всіх видів кольорового і чорного брухту, неліквідів і відходів виробництва.

Використання брухту кольорових металів (брухт міді, лом латуні, лом бронзи, брухт алюмінію, свинцю тощо) дозволяють грамотно і економічно витрачати непоправні ресурси країни і підвищувати продуктивність металургійної галузі в таких сферах, як виробництво кольорового металопрокату.

ТОВ «Сплавмет» має своєю технічною базою, оснащеної спеціалізованим автотранспортом і технікою для навантаження і транспортування брухту кольорових(і чорного) металів, фіксування ваги і його хімічного аналізу.

Виробляємо демонтаж обладнання. Укладаємо договори з юридичними особами для постійного співробітництва (всі необхідні документи та дозволи на закупівлю, переробку та транспортування).

Виїзд менеджера на об’єкт, консультації з оптимальною продажу ломов, неліквідів кольорових металів і чорного, відходів виробництва (стружки, шлаки, кабелю, электородвигателей, трансформаторів).

Прийом кольорових та чорних металів від компанії «Сплавмет» — це такі переваги:

• Робота з нами — це співпраця з офіційною зареєстрованою компанією, а значить — ми відповідаємо за кожну проведену операцію. У нас є всі необхідні дозволи, доводять ліквідність наших дій.

• Здати кольорові метали і чорного нам можна з максимальною зручністю. Ми самі виїдемо на місце розору конструкцій, при необхідності виконаємо всі демонтажні роботи з використанням своєї спецтехніки та транспорту. Ваша участь в угоді буде мінімальним.

• Купівля відходів кольорових та чорних металів здійснюється за зручній вам форму оплати за бажанням клієнта. У нас працюють досвідчені оцінювачі і логісти, які розроблять взаємовигідну схему прийому металобрухту кольорових(і чорного) металів.

• Виробляємо покупку кольорового і чорного вторинного металу в центрі, ювао, по всій Москві і області.

• Ціна на прийом кольорових металів і чорного у нас — це реальна ціна, розроблена на основі світових цін на відходи кольорових металів і аналізу тенденцій російського ринку. Ціни на купівлю того чи іншого металу постійно оновлюються, тому точну вартість краще уточнювати у фахівців перед продажем.

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали прийом кольорового металу, брухт кольорових металів, кольорові метали ціни, скупка кольорового металу в москві прийом кольорового металу, брухт кольорових металів, кольорові метали ціни, скупка кольорового металу в москві

Джерело: прийом кольорового металу, брухт кольорових металів, кольорові метали ціни, скупка кольорового металу в москві

Також ви можете прочитати