Прийом кольорових металів

Прийом кольорового металу в Ростові-на-Дону: де здати металобрухт

04.08.2015

Прийом кольорових металів

Якщо Вам потрібно здати металобрухт у Вашому регіоні – зверніться сюди: Партнерська Мережа пунктів прийому брухту в регіонах

Якщо Вам потрібно здати металобрухт, «не виходячи з дому» з місця – читайте тут: Вивіз металобрухту .

Якщо Ви хочете здати металобрухт у великому обсязі і готові приїхати на нашу Центральну базу, зателефонуйте у Відділ закупівель за телефоном +7 (863) 248-28-52. Ви зможете отримати всю необхідну Вам інформацію. Схема проїзду .

Якщо Ви вперше вирішили вигідно здати брухт кольорових металів, Вам важливо звернути увагу на ряд питань і нюансів при здачі кольорового брухту.

Максимальна ціна

Кольорові метали значно дорожче чорних. Крім того, серед кольорових металів ціни на різні їх види, і навіть на різні сорти одного і того ж виду можуть істотно відрізнятися. Тут є ризик: недобросовісні приймальники металобрухту, будучи перекупниками і заробляючи на невеликій різниці при купівлі-продажу, не можуть поставити дійсно високі ціни на металобрухт. Проте, часто вони, все ж, пропонують на цветмет ціни, набагато вище ринкових. Але не можна забувати, що при таких цінах на цветмет такі «піратські» приймальники обманюють ломосдатчика – занижуючи сортність металу, ставлячи високі відсотки засмічення, а іноді і просто обвішуючи або приймаючи метал під виглядом більш дешевого матеріалу! Пам’ятайте: висока ціна на цветмет у невеликого оператора майже завжди — ознака недобросовісної роботи. См. Цветмет ціни .

Холдинг Південь-Мет є безпосереднім виробником, що використовує більшу частину видів кольорових металів для власного виробництва на власних потужностях та потужностях підприємств – аутсорсерів. Тому на Центральній Базі Логістичної Південь-Мет, і в нашій Партнерської Мережі пунктів прийому брухту . Ви отримаєте справді високі ціни на кольоровий брухт металів і, при цьому якісний і чесний прийом Вашого брухту.

Ми приймаємо всі види кольорового металобрухту

Перегляньте наш Прайс – Ви переконаєтеся, що ми приймаємо всі види кольорових металів: лом міді, брухт алюмінію, лом латуні, брухт нікелю, брухт титану, брухт цинку, брухт олова і багато інші види брухту за вигідними цінами. (Див. Цветмет ціни . )

Прийом кольорового металу виконується згідно специфікаціям Госту. Наша Центральна Логістична База і пункти Партнерської Мережі прийому брухту оснащені найсучаснішим обладнанням для зважування і аналізу «чистоти» металобрухту. Навіть, якщо Ви привезете «екзотичний» — важко розпізнати матеріал, ми зможемо визначити його, і запропонувати за нього вигідну ціну. Це важливо тому що, найчастіше, недобросовісні приймальники ведуть прийом кольорового металу рідкісних дорогих різновидів під виглядом звичайного кольорового «мотлоху» або навіть в якості чорного брухту, в рази занижуючи заробіток ломосдатчика.

Ми можемо швидко, але головне – правильно визначити вид і розрахувати вагу і вартість кольорового металобрухту (міді, алюмінію, латуні, свинцю, нікелю, титану, цинку, олова, вольфраму, молібдену, «быстрорезов» тощо). Так само ми приймаємо дорогі види чорного брухту — «нержавійку», лигированные сталі.

Ми приймаємо будь-обсяг кольорового брухту

Якщо Ви хочете вигідно здати металобрухт у невеликому обсязі і відразу отримати гроші – виберіть зручно розташований для Вас пункт прима нашій Партнерської Мережі прийому брухту в Ростові-на-Дону, містах Ростовської області і Краснодарського краю, на Ставропіллі, на Північному Кавказі, – загалом, по всьому Південному регіону, або подзвоніть нам. +7 (863) 248-28-52, наш фахівець підкаже Вам, де Вам буде зручніше, а головне безпечно і вигідно здати металобрухт.

Якщо Ви хочете швидко, за відмінним цінами і з правильними документами здати великий обсяг кольорового брухту, і отримати швидкий розрахунок, то ми будемо раді бачити Вас на Центральній Базі Логістичної Південь-Мет — схема проїзду .

Легальність роботи

Держава висуває дуже жорсткі вимоги до прийому кольорового металу. Їм можуть відповідати далеко не всі компанії. Часто купівля металобрухту ведеться на напівлегальному підставі, компаніями, що не мають ліцензій та інших дозволів. Такі фірми ведуть прийом металу, пропонуючи іноді ціни вище ринкових. Але здаючи металобрухт у них, Ви ризикуєте потрапити у сферу уваги податкових і правоохоронних органів. Неліцензований пункт прийому металу не зможе забезпечити вас повним комплектом документів, супроводжуючих операцію. Здати в металобрухт такий пункт – це все одно, що працювати з так званими фірмами – «помойками» або « одноденками»: вони, ймовірно, підуть від відповідальності, а правоохоронні органи займуться Вами. Не нехтуйте цим аспектом здачі Вашого металобрухту!

Всі пункти прийому брухту нашій Партнерської Мережі . як і Центральна База мають всі необхідні ліцензії та дозволи.

Наші переваги

   • найвигідніші ціни на купівлю брухту кольорових і чорних металів.
   • Прийом усіх видів кольорових і чорних металів, а також іншої сировини для вторинної переробки.
   • Повний комплекс послуг з приймання, різання, сортування, переробки та вивезення з місця кольорових і чорних металів.
   • Зручне розташування для під’їзду та швидкої розвантаження вантажних автомобілів.
   • Індивідуальні ціни на кольоровий і чорний металобрухт для постійних клієнтів.
   • Оформлення всіх необхідних документів.
   • Швидке розвантаження і професійний прийом і оцінка Вашого металобрухту.
   • Ділова репутація Південь-Мет.
   • Збереження високих цін у дні різких падінь біржі для своїх клієнтів.
   • Експрес розвантаження оптимально завантажених машин.
   • Відсутність розбіжностей при оцінці Вашого матеріалу. Швидкість і точність оформлення документів.
   • Вивіз металобрухту з місця. Оцінка брухту на місці. Оплата на місці. Оформлення всіх необхідних документів.
   • Немає перебоїв в оплатах. Платимо точно в строк за договором.
   • Отстроченная фіксація ціни за Вашим бажанням за сприятливої ринкової ситуації. Одночасна страхування від падіння ціни нижче допустимого порогу.(див. подробиці тут – Акції )

Головне – ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю. Ми працюємо на ринку вже 15 років – з 1997 року, — і багато наші постійні клієнта працюють з нами стільки ж!

Ми впевнені, що запорука процвітання бізнесу – це наше тривале, стабільне співробітництво з клієнтами, наша чесність, надійність, і уважне ставлення до кожного клієнта.

Короткий опис статті: прийом кольорових металів Холдинг Південь-Мет здійснює прийом кольорових металів і пропонує Вам здати металобрухт за кращою ціною на кольорові метали в Ростові-на-Дону та Ростовської області. здати,лом,Холдинг,Південь-Мет,югмет

Джерело: Прийом кольорового металу в Ростові-на-Дону: де здати металобрухт, ціни на кольорові метали

Також ви можете прочитати