Прийом кольорових металів

Прийом кольорового металу від 1 кг. за високою ціною!

30.07.2015

Прийом кольорового металу

150 руб.

Навіть у звичайній квартирі, змінюючи стару електропроводку, іноді ми викидаємо десятки метрів проводів, не підозрюючи, що за них можна отримати гроші. Всім відомо, що алюміній і мідь найкращі провідники з недорогих кольорових металів. Про існування пунктів прийому металобрухту кольорових і чорних металів. зрозуміло чули всі. Але тільки де знайти прийом кабелю в обплетенні? Відповідь проста у нас!

Дуже часто в обплетенні дроти не приймаються, ізоляцію доведеться зняти. Як це зробити? Скрутити й кинути у вогонь. Але як вчинити, якщо вам треба провернути це з стометровому мотком дроту? Досить клопітно в умовах мегаполісу, до того ж при згорянні ізоляції виділяється їдкий дим, який розповсюджує неприємний запах на всю округу.

Не поспішайте впадати у відчай! Якщо існують компанії, які продають кабельно-провідникову продукцію, то є й ті, хто здійснюють прийом кольорового металу на вигідних для вас умовах. Ми приймаємо будь-які струмопровідні жили в обплетенні, проводи обмотувальні, контрольні кабелі, телефонні кабелі і дроти побутового призначення. У світі потреба В кольорових металів тільки збільшується, можна скористатися цим попитом і поправити своє матеріальне благополуччя.

Пункт прийому кольорових металів

Для організацій і приватних осіб, які постійно займаються ремонтом приміщень і демонтажем електроустановок, наш пункт прийому кольорових металів являє собою особливу вигоду. Адже їм доводиться мати справа вже не з десятками, а сотнями або тисячами метрів електропроводки, відслужив свій термін.

Питання, де здати стару електропроводку, тут стоїть настільки гостро, що часом виходу знайти не вдається. Їм доводиться викидати старі дроти, а іноді навіть платити за їх утилізацію. Іноді це обертається досить великою сумою, адже вартість машини для вивезення контейнерів з проводами в кошторису організації не закладається. У цьому випадкуможна незначні збитки перетворити в солідну вигоду. зв’язавшись з нами і уклавши договір. Наша компанія вивезе непотрібні проводи власними силами, заплативши вам при цьому солідну суму.

Короткий опис статті: прийом кольорових металів Пункт прийому кольорових металів на м. Тимірязєвська, приймемо ваші кольорові метали в Москві, тільки у нас чесні ваги і найвигідніші ціни. Телефонуйте!

Джерело: Прийом кольорового металу від 1 кг. за високою ціною!

Також ви можете прочитати