Прийом кольорового металу

Прийом, купівля, переробка брухту кольорового металу в Москві, здати ТОВ «СДМ.

16.08.2015

Прийом металобрухту в Москві і області

Компанія «СДМ» здійснює скупку кольорового металу вже більше 10 років. Ми зуміли організувати свою роботу відповідно до потреб клієнтів. Співпраця з нами зручно і прибутково як для компаній, так і для приватних осіб.

Ми допоможемо здати цветмет в Москві і області без зайвих клопотів. Компанія пропонує клієнтам комплексні послуги:

 • швидка оцінка вартості. Прийом брухту кольорових металів передбачає проведення експертиз для встановлення точного хімічного складу, ступеня забрудненості, тобто даних, на основі яких формується ціна;
 • розбір конструкцій, сортування брухту кольорових металів. Ми здійснюємо демонтаж обладнання, техніки, розпил складних, габаритних виробів, стовпів ЛЕП та інших;
 • вантаження, транспортування брухту на склади компанії. Здійснюючи прийом, скуповування лому кольорових металів в Москві або містах Підмосков’я, ми вивозимо лом або надаємо техніку, послуги супроводу при самовивезенні;
 • складання оптимального маршруту руху з території клієнта до наших складах.

Компанія розташовує найсучаснішим обладнанням і технікою. Здійснюючи прийом кольорового металу (Москва). ми можемо працювати як з об’ємними конструкціями, так і з невеликими. А сучасний парк спецтехніки різної вантажопідйомності дозволяє оперативно вивозити лом в будь-яких кількостях.

Компанії «СДМ» можна здати на брухт кольорових металів в Москві і області. Ми приймаємо всі популярні види матеріалів. Серед них:

 • алюміній;
 • бронза;
 • магній;
 • мідь;
 • нержавіюча сталь;
 • нікель;
 • свинець;
 • титан;
 • інші види металів.

Ви зможете здати цветмет будь-якої якості. Компанія закуповує брухт всіх марок і категорій. Приймаються не тільки нелеговані, але і леговані матеріали з різною кількістю добавок.

Компанія «СДМ» купить брухт кольорових металів, який представляє собою будівельні або виробничі відходи, а також стружку. Підійдуть і готові вироби, які відслужили свій термін. Ви зможете здати кольорові метали у вигляді:

 • предметів побуту (посуду, кухонних приладів, декоративних прикрас та інших);
 • обладнання і його частин (повністю або частково вийшла з ладу техніка, верстати та їх елементи);
 • дроту, кабелів, оболонок.

Ми організували прийом, скупку кольорових металів таким чином, щоб у наших клієнтів була можливість отримувати дохід від практично будь-якого виду брухту. Компанія «СДМ» працює з компаніями і приватними особами. Серед наших клієнтів — підприємства різного масштабу і сфери діяльності.

Приймаємо лом в будь-яких кількостях

Представляючи компанію або будучи приватною особою і при цьому збираючись здати кольоровий метал в Москві, прийміть до уваги, що не у всіх випадках це однаково вигідно. Адже деякі фірми є просто посередниками, які реалізують матеріали іншим приймальників за великі гроші.

Тому, хоча склади компанії «СДМ» знаходяться в р. Дедовськ і сел. Снігурі, в декількох десятках кілометрів від столиці, співпраця з нами буде більш вигідним. Фірма закуповує матеріал для подальшої обробки та реалізації кінцевим споживачам. У їх якості виступають фабрики, заводи, яким він необхідний для вирішення виробничих завдань.

Наші ціни вище московських. Ми приймаємо брухт кольорових металів за тарифами, які формуються з урахуванням ситуації на світовому ринку. Вони переглядаються кілька разів на тиждень.

Беручи брухт кольорових металів, ми орієнтуємося на діючі стандарти. Перш за все, компанія керується нормами ГОСТ та іншими.

Ми закуповуємо матеріали в будь-яких кількостях. Мінімальний поріг різний в залежності від виду брухту, а максимального практично не існує. Чим більше брухту кольорових металів ви здаєте, тим вигідніші умови продажу.

Наші клієнти можуть розраховувати на знижки і пільги. Дізнатися детальніше про умови здачі ви зможете, зв’язавшись з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Вигоди для партнерів

Компанія «СДМ» займається не тільки купівлею кольорового металу, але і його подальшою переробкою і продажем. Наші партнери – фабрики, заводи — отримують можливість з вигодою купувати матеріал в потрібних кількостях.

Ми скуповуємо кольорові метали в Москві всіх видів. Тому наші партнери можуть придбати алюміній, сталь, титан, нікель та інші матеріали будь-якими партіями – від невеликих до великих.

Компанія «СДМ» може стати постійним постачальником для Вашого підприємства. Можлива співпраця на нерегулярних умовах.

Зв’яжіться з менеджерами компанії прямо зараз, щоб дізнатися, які вигоди вас чекають.

Пункт прийому р. Дедовськ

Адреса: МО, Істрінський р-н, р. Дедовськ, вул. Фабрична гілка, д. 1 (на території ОВОЧЕВОЇ БАЗИ)

Короткий опис статті: прийом кольорового металу Беремо кольоровий метал в Москві і містах Підмосков’я. Співпрацюємо з компаніями і приватними особами. Компанія «СДМ»: десять років на ринку кольорового металу! прийом кольорового металу москва скупка брухт кольорових металів здати приймання купівля переробка

Джерело: Прийом, купівля, переробка брухту кольорового металу в Москві, здати – ТОВ «СДМ»

Також ви можете прочитати