Прийом чорного металу ціна

Прийом металобрухту, чорного брухту в Москві . ціни на брухт чорних металів .

24.07.2015

Прийом металобрухту в Москві

Комплексне виконання робіт з приймання і утилізації брухту чорних металів

ТОВ «ВТОРМЕТПРОЕКТ» входить до складу холдингу » Металлоинвест — провідний виробник і постачальник залізорудної продукції та горячебрікетірованного заліза (ГБЖ) на глобальному ринку, один з регіональних виробників сталі. (metalloinvest.com)

ТОВ «ВТОРМЕТПРОЕКТ» — одна з найбільших мережевих компаній в Москві і Московській області, сферою діяльності якої є збір та прийом чорного металобрухту, з його подальшою переробкою.

В структуру компанії входять п’ять пунктів прийому чорного брухту, оснащених сучасним імпортним обладнанням для переробки вторчормету і навантажувальним спецтранспортом, в таких районах: Перово (Москва, Карачаровское шосе, будинок 8, будова 2), Волоколамський, Наро-Фомінський, Каширський та Клинський райони. Перевагою співпраці з нашою компанією є наявність сучасних високоточних ваг німецького і французького виробництва на всіх виробничих ділянках, які щорічно проходять перевірку державною інспекцією.

Штат компанії складається з висококваліфікованих фахівців, які зроблять все необхідне, щоб прийом металобрухту проходив оперативно, і в максимально комфортних для наших клієнтів умовах. Запорукою ефективної співпраці з нами є не тільки високі закупівельні ціни на чорний лом, але також і швидкість виплат належних клієнтам сум, постійна наявність в касі грошових коштів, індивідуальний підхід до кожного нашого постачальника. Ми будуємо бізнес процес на прозорих, довірчих відносинах з нашими партнерами.

ТОВ «ВТОРМЕТПРОЕКТ» здійснює прийом брухту чорних металів, як на своїх виробничих ділянках, так і на майданчиках наших клієнтів за їх побажанням. Для оперативного виконання найважчих навантажувальних робіт, ми використовуємо потужний автопарк нової спецтехніки — вантажний автотранспорт, оснащений гідроманіпуляторами, а також великовантажні автопоїзда. Це дозволяє в найкоротші терміни прибути за адресою, вказаною замовником, виконати навантаження вторчормету, і доставити її на один з наших переробних ділянок. Також ми можемо організувати вивезення брухту залізничним транспортом на наш пункт приймання металобрухту або ж транзит на металургійний комбінат. Ціна на такі послуги приємно порадує наших клієнтів.

Прийом металобрухту здійснюється в порядку, передбаченому чинною законодавчою базою Російської Федерації. Компанія ТОВ «ВТОРМЕИПРОЕКТ» співпрацює як з фізичними особами, так і з приватними підприємцями, організаціями і підприємствами. Безпосередньо на пункті прийому брухту, після проходження процедури зважування й оцінки зданого вторчормету, ми надаємо необхідний пакет бухгалтерської документації для звітності. Таким чином, ми підтверджуємо абсолютну законність та повну прозорість проведеної операції.

Для оптових постачальників вторчормету, незалежно від їх статусу (юридичні чи фізичні особи), ми розробили ряд індивідуальних взаємовигідних пропозицій. У них крім особливих умов приймання брухту чорних металів, також включені всі наші технічні можливості щодо демонтажу металоконструкцій. їх різання, завантаження і доставки на наші виробничі майданчики.

Ми розглядаємо серйозні зустрічні пропозиції про партнерське співробітництво з нашою компанією і завжди відкриті для ефективного діалогу.

З нами ЛЕГКО і ПРОСТО працювати! ПРОСТО ВТОРМЕТПРОЕКТ!

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Компанія ВТОРМЕТПРОЕКТ – велика мережева компанія, що займається прийомом, переробкою брухту і відходів чорних металів в Москві і Московській області. прийом металобрухту, брухт чорних металів, прийом металобрухту в москві, прийом брухту, прийом металобрухту ціни, прийом чорного брухту, прийом чорного брухту ціна, прийом чорного металобрухту, приймання брухту металів, пункт прийому брухту, прийом металобрухту в москві ціни, брухт москва, прийом брухту ціна, пункт приймання металобрухту

Джерело: Прийом металобрухту, чорного брухту в Москві ціни на лом чорних металів | пункт прийому чорного металобрухту

Також ви можете прочитати