Прийом металобрухту, демонтаж металоконструкцій, утилізація автомобілів

23.09.2015

Прийом металобрухту, демонтаж металоконструкцій, утилізація автомобілів
Наші послуги з металобрухту


Наша компанія успішно займається купівлею і переробкою металобрухту, що дає металу відродитися у виробництві нових товарів. Ми працюємо з найбільшими металообробними підприємствами, у яких накопичується старий і незатребуваний лом. Щоб допомогти таким підприємствам позбутися від брухту, ми пропонуємо послуги з демонтажу та вивезенню металобрухту будь-якого обсягу. Наша компанія також займається очищенням територій від металевого сміття, щоб позбавити Вас від зайвих турбот. У нас в наявності є спеціалізований автопарк авто техніки для навантаження та вивезення від 1 до 40 тонн за один рейс.

Скільки це коштує


Наші пункти прийому знаходяться в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Ми підберемо оптимально близький для Вас пункт і зробимо зважування Вашого брухту у Вашій присутності. Зважування відбувається на електронних вагах.

Готівковий розрахунок виконується завжди одразу після зважування. Також ми можемо надати безготівковий розрахунок протягом 3-х робочих банківських днів. При необхідності, ми можемо оформити договір та видати Вам всю супровідну документацію.

Якщо Вам необхідно позбутися від непотрібного мотлоху або утилізувати застаріле обладнання, то це питання допоможе вирішити наша компанія, яка звикла працювати мобільно і професійно.

Як з нами зв’язатися


Послуга по виїзду нашого менеджера для огляду і оцінки Вашого металу здійснюється безкоштовно! Консультація з нашим фахівцем допоможе Вам зорієнтуватися по ціні. Ціна залежить від типу брухту. Поділяють чорний і кольоровий брухт. Чормет, в свою чергу, ділиться на категорії в залежності від товщини, щільності, габариту і складу сталі. Кольоровий метал також поділяють на різні групи (мідно-латунний, алюмінієву, нікелеву тощо). Ми купуємо і демонтуємо будь-які види металу.

Зв’яжіться з нашими фахівцями по телефону і вони допоможуть Вам в мінімальні терміни вирішити проблеми з накопиченим ломом. Всі Ваші побажання та зауваження будуть враховані і виконані в суворій відповідності з законом.

В даний час у нас найдемократичніші ціни на чорний метал в регіоні.

Короткий опис статті: прийом металобрухту Наша організація здійснює прийом чорного та кольорового металобрухту, демонтаж, утилізацію металоконструкцій і автомобілів в Санкт-Петербурзі (СПб) і Ленінградської області металобрухт брухт чорний метал кольоровий прийом здати купівля продати утилізація демонтаж металоконструкції авто

Джерело: Прийом металобрухту, демонтаж металоконструкцій, утилізація автомобілів

Також ви можете прочитати