Металобрухт київ ціна

Прийом металобрухту Київ на All.biz, Київ (Україна), Товари та

25.07.2015

ПРИЙОМ МЕТАЛОБРУХТУ В КИЄВІ

Компанія ТОВ «ІНВЕСТ-ПРОЕКТ» рада вітати вас на цьому сайті! Пріоритетний напрямок у роботі нашої компанії — купівля брухту чорних металів по Києву і області. Ми націлені на довгострокове співробітництво і міцні партнерські відносини, тому намагаємося запропонувати своїм клієнтам найбільш вигідні для них умови.

Металобрухт — це непогана можливість заробити, поправити своє матеріальне становище. В такому великому місті, як Київ, діє чимало пунктів прийому металобрухту, і конкуренція в цій сфері досить жорстка. Але наша компанія приємно відрізняється від інших, працюючих у цій сфері. В першу чергу ми орієнтовані на клієнта, тому послуги, які ми пропонуємо суттєво полегшують процес здачі металобрухту. Ну і великим плюсом для клієнта є висока ціна за тонну, що дозволяє не просто позбутися від металевого сміття, а отримати з нього прибуток!

Наші пропозиції:

Приймаємо будь металобрухт: від металевої стружки до великих розмірів чавунного і сталевого брухту, чорний брухт.

Вивезення металобрухту. Досить популярна послуга серед тих клієнтів, у яких є великі запаси металу, але немає свого транспорту.

Оброблення металобрухту. Якщо ви є власником металоконструкцій великого розміру, ми готові запропонувати не тільки вивезення, але і їх оброблення. Це дозволить значно звільнити виробничі площі, місця під забудову і т. д.

Так само пропонуємо: вивіз металобрухту від замовника; • повний або частковий демонтаж металевих конструкцій з метою здачі брухту нержавіючої сталі і чорних металів; • повна утилізація металобрухту; • вивезення брухту від замовника будь-яким видом транспорту; • Демонтаж металоконструкцій: цехів, котелень, теплиць, ангарів • прийом брухту нержавіючої сталі та інших видів кольорового металобрухту на спеціально обладнаному майданчику. При цьому ми пропонуємо досить високі ціни на металобрухт і забезпечуємо юридичний супровід угоди. Спосіб оплати брухту можливий як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Демонтаж металоконструкцій: цехів, котелень, теплиць, ангарів Різання металу конструкцій і споруд, що підлягають ліквідації Купівля та вивезення металобрухту. Прийом металобрухту на спеціалізованих майданчиках Переробка та вивезення металобрухту на металургійні підприємства Вивезення металобрухту здійснюється від 5 тонн з усіх районів Київської області — Обухів, Миронівка, Кагарлик, Богуслав, Фастів та ін Прийом кольорового металобрухту на Дарниці. Вивіз металобрухту — наша спеціалізація, купимо металобрухт і вивеземо його у встановлені терміни! Широкий спектр послуг: від оцінки до навантаження, серед підприємств вторинного металобрухту в Києві, ми пропонуємо найкращі умови та ціни.

Короткий опис статті: металобрухт київ ціна Прийом металобрухту Київ пропонує свої товари та послуги на All.biz. Вітрина товарів (послуг) Прийом металобрухту Київ, продаж оптом і в роздріб, інформація про компанії. Прийом металобрухту Київ, Україна, ALL.BIZ: Україна, — сторінка компанії. Контактна інформація, реквізити компанії — адреса, телефони, факс.

Джерело: Прийом металобрухту Київ на All.biz — Київ (Україна) — Товари і послуги компанії Прийом металобрухту Київ

Також ви можете прочитати