Купити металобрухт

ПРИЙОМ МЕТАЛОБРУХТУ, купимо чорний металобрухт в СПб з вивезенням, пункт прийому та утилізації металу, самовивіз, демонтаж металоконструкцій.

04.09.2015

ПРИЙОМ МЕТАЛОБРУХТУ, ДЕМОНТАЖ І ВИВІЗ ЧОРНОГО МЕТАЛУ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ

З необхідністю утилізації металобрухту рано чи пізно стикається кожна організація. Іржаві металоконструкції, списані верстати або промислове обладнання, автохлам — все це металобрухт, що захаращує виробничі території, ангари, гаражі та вулиці міста. Правильне рішення цієї проблеми — звернутися в компанію, що спеціалізується на прийомі, вивезення та переробки металобрухту.

Компанія «Бостон-М» пропонує повний спектр послуг з переробки металобрухту:

  • прийом металобрухту;
  • вивіз металобрухту;
  • демонтаж металоконструкцій;
  • утилізація лому і відходів чорних металів.

ПУНКТ ПРИЙОМУ МЕТАЛОБРУХТУ

Здійснюємо прийом металобрухту у організацій і приватних осіб в СПб і Льон. області. Наші фахівці в короткі терміни організовують прийом металобрухту будь-яких категорій і обсягів, зроблять його навантаження, вивезення на місце переробки та утилізації. Приймаємо брухт чорних металів, брухт і відходи сталі, брухт чавуну, нержавіючої сталі, брухт електродвигунів, трансформаторів, відпрацьованих акумуляторів. Здача металобрухту в пункт прийому дозволяє не тільки прибрати непотрібне обладнання з території, але і отримати за це гроші. Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці — високі ціни за тонну металобрухту всіх категорій, професіоналізм та оперативність.

ВИВЕЗЕННЯ ЧОРНОГО МЕТАЛУ ВІД 1 ТОННИ

Самовивіз металобрухту проводиться з будь-якої точки СПб. Вивезення чорного металу здійснюється автомобілями КАМАЗ зі знімними контейнерами або Газель (в залежності від обсягу здається металобрухту). Купуємо і вивозимо металобрухт як в якості одноразової послуги, так і на постійних договірних відносинах. Будь-яка форма оплати. Повний пакет документів. При необхідності готові провести зважування металобрухту і оплатою на місці.

ДЕМОНТАЖ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Виконуємо демонтаж металоконструкцій, ангарів, рейок, застарілої спецтехніки, списаного промислового устаткування, верстатів, металевих ємностей з подальшою купівлею і вивезенням утворився брухту чорних металів. Демонтаж металобрухту виконується кваліфікованими робітниками з дотриманням всіх заходів пожежної безпеки. Будь-яка форма оплати металобрухту. Повний пакет документів (договір, специфікації, кошториси, акти).

УТИЛІЗАЦІЯ СТАРИХ АВТОМОБІЛІВ

Приймаємо старі легкові і вантажні автомобілі на металобрухт (викуп автолома, автомотлоху). Вивозимо в утиль вітчизняні авто (ВАЗ, ГАЗ, ІЖ, УАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ) та іномарки. Автомобіль може бути: згорілий, розукомплектований, битий, з неповним комплектом документів. Також приймаємо на металобрухт бронеавтомобілі, автобуси, мікроавтобуси, суду, літаки, крани та автокрани, екскаватори, трактори, навантажувачі, спецтехніку, будь-яку будівельну та дорожню техніку. Наші евакуатори вивезуть непотрібний автомобіль в утиль у зручний для Вас час. Зателефонуйте нам зараз, щоб швидко і без клопоту позбутися від свого старого авто.

ВАРТІСТЬ МЕТАЛОБРУХТУ

Ціна на металобрухт визначається виходячи з кількості, категорії та місцезнаходження здається металу, а також з того, що на Вашому або на нашому транспорті буде проводитися вивезення. Докладно дізнатися про ціни на металобрухт Ви можете по телефону (812) 934-48-09. Ціна на брухт чорних металів, пропонована нашою фірмою, одна з самих високих в Санкт-Петербурзі.

Короткий опис статті: купити металобрухт З необхідністю утилізації металобрухту рано чи пізно стикається кожна організація. Іржаві металоконструкції, списані верстати або промислове обладнання, автохлам — все це металобрухт, що захаращує виробничі території, ангари, гаражі та вулиці міста. Правильне рішення цієї проблеми — звернутися в компанію, що спеціалізується на прийомі, вивезення та переробки металобрухту. прийом вивезення металобрухту чорного металу ціна самовивіз брухту демонтаж металоконструкцій утилізація

Джерело: ПРИЙОМ МЕТАЛОБРУХТУ купимо чорний металобрухт в СПб з вивезенням, пункт прийому та утилізації металу, самовивіз, демонтаж металоконструкцій.

Також ви можете прочитати