Купівля металобрухту

Прийом металобрухту, купівля та вивезення за високою ціною в Санкт-Петербурзі .

04.10.2015

Купівля та прийом металобрухту в Санкт-Петербурзі за вигідними цінами

Наша компанія приймає і переробляє металобрухт в Санкт-Петербурзі. Таким чином, наш пункт прийому металобрухту дозволяє не тільки заробити, але і очистити і захистити наше місто від скупчення металевих відходів, які можуть бути токсичними і небезпечними для здоров’я людей і тварин.

Збереження і підтримання екологічної обстановки нашого міста за рахунок вивезення брухту та його рециклінгу є основним напрямком діяльності нашої компанії.

Не утилізований металобрухт

Сьогодні метал використовується скрізь і всюди. І природно, що металеві вироби з часом
приходять в непридатність і опиняються на звалищах. Причому спеціальних місць для утилізації металевих відходів у нашому місті не передбачено, тому то і справа утворюються стихійні смітники. Це не тільки небезпечно, так як чорний і кольоровий металобрухт починають окислюватися і виділяти отруйні речовини, але і не раціонально — споживання металу збільшилася, а запаси руди виснажуються.

А адже металобрухт прекрасно піддається вторинній переробці. Це дозволяє робити багато корисних і необхідних виробів найвищої якості. При цьому виробництво з вторсировини набагато безпечніше і економніше, ніж видобування металу з руди і його подальша обробка.

Переваги нашої компанії

Ми знаємо, що компаній, які займаються прийомом металобрухту, в нашому місті досить багато. Але ми пропонуємо співпрацю саме з нами з наступних причин:

    Вигідна ціна металобрухту. Ми знаємо, що кожна людина прагне отримати найбільшу вигоду в будь-якій ситуації, тому у нас найвигідніші ціни та вигідні умови прийому металобрухту. Необмежений обсяг. Ми співпрацюємо з приватними і юридичними особам і приймаємо металобрухт в будь-якій кількості. Демонтаж та вивіз металобрухту, правильна утилізація. У випадках неможливості або відсутності бажання самостійно займатися вивезенням бо металу до пункту прийому металобрухту, наші фахівці самі демонтують і вивезуть металобрухт з Вашої ділянки в будь-який зручний для Вас час. Для того, щоб Вам зручно було здати металобрухт, у нас є всі необхідні інструменти, обладнання та спецтехніка. Зважування, прийом металобрухту і розрахунок проводиться на місці. Оперативність, ввічливість та пунктуальність. Це основні критерії нашої роботи. Вивіз металобрухту здійснюється в день заявки, але ми радимо для нашої і Вашої зручності подавати заявку за один день до потрібної дати. Щоденний прийом металобрухту. Режим нашого пункту прийому металобрухту — 7 днів в тиждень з ранку до самого вечора. Тому ми можемо купити металобрухт в будь-який момент, навіть у вихідні дні або в обідній час.

На вивезення брухту металів нашою компанією є обмеження — здати металобрухт можна при його вазі від 1 тонни і не більше 40 тонн.

Ще трохи про металевих відходів

Металом — узагальнююче назва металевих відходів, брухту кольорових і чорних металів. Кольоровий брухт
надзвичайно різноманітний — це відходи з міді, алюмінію. латуні та інше. Чорний лом ділиться на дві основні категорії:

    Брухт чавуну. Це чавунні вироби — батареї, ванни, засувки, верстати, підлогова плитка і труби, випущений ще в радянський час. Лом сталі. До цієї категорії відносяться негідні металоконструкції, залізничний брухт, відходи металопрокату. Ж/д лом — швелера, балки, рейки і куточки.

У свою чергу, сталевий метал теж ділиться на дві категорії: чорний і оцинкований. Купівля металобрухту оцинкованого здійснюється по більш низькій вартості, так як цинкове покриття при переробці перетворюється на шкідливий викид. З цієї причини заводи-споживачі неохоче купують оцинкований лом. Ми ж, у свою чергу, купимо металобрухт будь-якої категорії.

Для отримання детальної інформації про ціни на кольоровий металолом та інші металеві елементи, умови прийому та послуги звертайтесь за телефоном +7 (911) 999-60-11. Наші фахівці ввічливо і детально відповідять на всі Ваші запитання.

Короткий опис статті: купівля металобрухту

Джерело: Прийом металобрухту, купівля та вивезення за високою ціною в Санкт-Петербурзі | Пункт прийому, скупка кольорового металобрухту

Також ви можете прочитати