Різне

Прийом металобрухту Рівне

03.04.2017

Прийом металобрухту Рівне

В даний час питання утилізації металобрухту досить актуальним і має важливе значення. Це не тільки підвищує ефективність виробництва, але і є джерелом непоганого додаткового доходу у зв’язку із зростанням вартості металу на внутрішньому і світовому ринках. Наша компанія співпрацює як з фізичними, так і юридичними особами та здійснює прийом металобрухту в Рівному на взаємовигідних умовах.

Вагомим позитивним аспектом здачі брухту металів для подальшої переробки та утилізації є збереження надр землі, а також економія дорогої руди, яка використовується для виробництва металів. Таким чином, наша компанія допомагає зберегти природні ресурси країни, які з кожним роком стрімко зменшуються.

Вартість металевого брухту в Рівному

Завдяки здачі металобрухту і подальшої його переробки, ми піклуємося не тільки про стан навколишнього середовища, але і пропонуємо нашим клієнтам підвищити свій фінансовий добробут. Ми пропонуємо здати металобрухт у Рівному за найвищими цінами в регіоні.

Позбавляючись від непотрібного брухту, ви зможете не тільки поповнити свій бюджет, але і уникнути неприємних моментів, пов’язаних з несанкціонованим викиданням відходів, що забруднюють природу. Звернувшись в нашу компанію, ви захистите себе від непотрібних турбот і зайвих проблем, всі питання по прийому та вивезенню металобрухту ми візьмемо на себе.

Основні фактори, що впливають на ціноутворення при здачі металобрухту в Рівному:

 • вигляд металевого брухту;
 • обсяг і вага партії;
 • наявність в ломе домішок інших металів;
 • замовлення додаткових послуг (вивіз, демонтаж і т. д.).

До того ж, наша компанія пропонує найбільш високу вартість металевого брухту на внутрішньому ринку. Для постійних клієнтів, а також при здачі великих обсягів металобрухту діє гнучка система знижок.

Вивезення брухту та інші додаткові послуги в Рівному

Наша компанія здійснює прийом металевого лому в спеціалізованих пунктах прийому металу в Рівному, а також пропонує додаткові послуги з збирання, навантаження/вивантаження, вивозу і доставки вторинної сировини.

Досвідчені фахівці нашої компанії якісно і оперативно виконають такі види робіт:

 • демонтаж металоконструкцій;
 • різання металу;
 • очищення брухту від забруднень;
 • транспортування металобрухту.

Вивезення брухту в місті Рівне здійснюється кваліфікованими співробітниками компанії за допомогою спеціальної техніки з урахуванням усіх заходів безпеки. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи, тому співпраця з нами позбавить вас від безлічі непотрібних клопотів, а також дозволить заощадити час, кошти та людські ресурси.

Схема співпраці з нами гранично проста:

 1. ви оформляєте заявку;
 2. наші фахівці оцінюють обсяг робіт;
 3. згідно з переліком робіт ми виділяємо необхідну техніку та спеціалістів;
 4. при необхідності укладаються відповідні договори;
 5. швидко і безпечно виконуємо роботу.

Короткий опис статті: ціна на металолом Пункт прийому металобрухту в Рівному. Хороші ціни на метал. Демонтаж, вивіз металобрухту Рівному.

Джерело: Прийом металобрухту Рівне

Також ви можете прочитати