Прийом металобрухту в Києві, металобрухт Київ

12.10.2015

Металобрухт Київ

ТОВ «Проміндустрія» — компанія, яка бере металобрухт в Києві. включаючи демонтаж і вивезення металевих конструкцій р. в Києві.

Металобрухт (щодо нашої компанії) — це брухт (відходи) чорних металів. В основному напрямку діяльності ТОВ «Проміндустрія» закуповується тільки чорний металобрухт (чавунний і сталевий брухт).

Сталевий брухт — це різні сталеві вироби. Наприклад, до сталевого лому ставляться сталеві балки, труби, швелери, арматура та двотавр. Покритий цинком сталевий брухт називається оцинкованим, в просторіччі оцинковка. Чавунний лом природно складається в основному з чавуну. До лому чавуну відносяться чавунні верстати, труби, станини і батареї.

Прийом брухту чорних металів р. в Києві, промисловий демонтаж металлома, вивезення металобрухту — це основний перелік послуг нашої компанії.

ТОВ «Проміндустрія» працює з будь-якими клієнтами — і з фізичними, і з юридичними (будь-якої форми власності) особами, що ми працюємо у правовому полі та надаємо всю необхідну документацію.

Наша конкурентна перевага — оплата за металобрухт відразу і без затримок. Ми пропонуємо найвищі і гнучкі ціни закупівлі брухту чорного металу. Ми гарантуємо швидку вагову вивантаження металу і віддаємо гроші.

На сьогоднішній день є декілька приймальних пунктів здачі металобрухту у Києві. З 8-00 до 20-00 по 12 годин на добу без перерви всі 7 днів на тиждень працюють пункти прийому металобрухту.

Здати металобрухт в Києві ви можете:

  1. вул. Промислова, 1 (район ст. метро «Видубичі»),
  2. вул. Віскозна, 5 (Дарниця),
  3. Київ-Волинський (в районі аеропорту «Київ»).

Вивіз металобрухту займає важливе місце в його заготівлі. Це невід’ємна послуга надається ТОВ «Проміндустрія». У нас є можливість надати нашим клієнтам в разі необхідності транспорт необхідний для вивезення металевого брухту. Ми можемо вивезти брухт чорних металів з будь-яких куточків Києва та області. Наша компанія володіє автопарком, де є весь необхідний транспорт для навантаження/розвантаження і перевезення металобрухту. Іноді ми надаємо нашим постійним великим постачальникам транспорт для вивозу металобрухту безкоштовно.

Одна з послуг нашої компанії — це демонтаж металу і металоконструкцій, що нерідко необхідний при здачі металобрухту для його зручного транспортування. Демонтаж може бути виконаний як силами самого замовника, так і фахівцями ТОВ «Проміндустрія». Ми беремося провести демонтаж будь-яких металоконструкцій або старого обладнання, виконати роботи будь-якої складності р. в Києві і області. Демонтаж металевих конструкцій і неробочого обладнання проводиться ретельно, акуратно і в строго обумовлені терміни. Наші фахівці максимально точно і швидко зможуть оцінити трудомісткість робіт по демонтажу на території замовника.

Ціни на брухт чорних металів безпосередньо залежать від якості металу, його габаритів та кількості тонн запропонованого металобрухту. У зв’язку з політикою нашої компанії ми намагаємося надати Вам самі високі ціни закупівлі брухту! Для нас немає неважливих клієнтів!

Короткий опис статті: ціна металобрухту Ми здійснюємо прийом металобрухту (Київ), включаючи демонтаж і вивезення металевих конструкцій ТОВ "Проміндустрія", металобрухт Київ, прийом металобрухту в Києві, здати металобрухт

Джерело: Прийом металобрухту в Києві, металобрухт Київ

Також ви можете прочитати