Скільки кошту металобрухт

Прийом металобрухту в Кременчуці. Кришки люків на металобрухт.

05.09.2015

В Кременчуці затримано крадіїв люків

Поділися новиною з друзями на:


Злодії люків затримані, підпільний пункт прийому металобрухту закритий. Затримані кременчужани, які восени 2010 року вкрали кілька кришок люків у Крюківській частини міста.

У першому випадку, що трапився у жовтні, свідки бачили, як місцевий житель щось віз на візку. А так як чоловік ніде не працював, перебивався випадковими заробітками, дільничні інспектори міліції запідозрили, що везти він міг вкрадене добро. Їхні припущення підтвердились, речові докази були знайдені будинку 37-річного кременчужанина. Він вже встиг підготувати 2 з 3 люків для здачі їх в пункти прийому металобрухту, адже цілі люки в пунктах не приймають. Зараз встановлюється точна сума збитку, і, за попередніми даними, вона може досягти 2-3 тисяч гривень, т. к. вартість кожного люка становить не менше 700 гривень. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за повторно вчинену крадіжку, яка карається позбавленням волі на строк до 5 років.

Іншій злодієві люків 25 років, він також мешканець Крюкова, і він також вкрав люки, щоб нажитися на їх здачі в пункт прийому металобрухту. Отримавши інформацію про крадіжку люка, співробітники міліції перевіряли всі можливі пункти прийому, щоб знайти можливих свідків злочину. Таким чином вони і вийшли на слід раніше судимого за крадіжки кременчужанина, який, вкравши металеві каналізаційні люки, завдав шкоди підприємству-власнику на понад 2,5 тисяч гривень. Речові докази вилучено, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Разом з тим, працівники міліції виявили незаконний пункт прийому металобрухту, який у себе вдома, без відповідних документів, організувала 42-річна кременчужанка. Правоохоронці вилучили близько 100 кілограмів металобрухту та ваги. Діяльність по здійсненню операцій з брухтом кольорових і чорних металів, згідно з українським законодавством, потребує спеціальних дозволів. Покарання за організацію нелегального пункту прийому металобрухту – штраф чи громадські роботи.

Фото: omskpress.ru

Короткий опис статті: скільки коштує металобрухт Прийом металобрухту в Кременчуці. Затримано крадіїв люків і закритий пункт прийому металобрухту в Кременчуці. затримані злодій металобрухт люк кришка Кременчук Кременчука Кременчуці прийом пункт

Джерело: Прийом металобрухту в Кременчуці. Кришки люків на металобрухт.

Також ви можете прочитати