Різне

Прийом металобрухту в Новосибірську . Вивезення брухту металу

27.09.2015

Прийом і вивіз металобрухту в Новосибірську і НСТ

Металобрухт зайняв майже всю ділянку і заважає вам розвернутися? Наша компанія пропонує послуги розбору і вивезення металевого непотребу на вигідних умовах. На відміну від інших організацій, що надають подібні послуги ми здійснюємо прийом металобрухту за вигідною ціною і з самовивозом.

Для кого призначений даний вид послуг?

Дуже багато випадків коли підприємець купує земельну ділянку з будинком або конструкціями. А щоб розвернути своє виробництво потрібно позбутися такого роду мотлоху. Наша компанія вже багато років проводить демонтаж металоконструкцій. будівель і металевих ферм. Для того щоб розібрати конструкцію потрібен певний досвід, тому як неправильна послідовність дій цього процесу може призвести до неприємностей, аж до серйозних травм. Існує дуже багато тонкощів демонтажу, про які варто знати, перед тим як приступати до роботи. Ми знаємо, як правильно розібрати те або інша будівля, оперуючи потрібним інструментом і багатим досвідом. Наша команда складається з відповідальних працівників, які розібрали десятки зведених конструкцій різного планування.


Так само ми працюємо з установками, наприклад з бойлерними або електричними. При тому, що на брухт міді ціна у нас на порядок вища, ніж у інших приймальників, ви можете заробити на непотребі непогані гроші. Вам буде простіше витратити зекономлені кошти на нові установки, щоб істотно зменшити запланований бюджет на будівельні роботи.

Ми приймаємо лом металу в будь-якому стані

Навіть якщо це будівельне сміття з залізобетонних конструкцій, наша фірма щедро вам за нього заплатить. Ми самі вивозимо металобрухт по Новосибірську на власному транспорті, тому вам не потрібно турбуватися за перевезення. Весь брухт ми поділяємо на категорії за його станом. В залежності від зовнішніх пошкоджень і типу металу встановлюється ціна. Крім виробничих об’єктів ви можете так само запропонувати нам побутовий непотріб. Вивозити самому на смітник старі холодильники або печі відніме у вас час, а, скориставшись нашими послугами, ви зможете заробити на побутовому смітті і придбати нову техніку. Прийом металобрухту в Новосибірську нашою бригадою проводиться оперативно і швидко. Ми працюємо так само з великогабаритними об’єктами, які складно транспортувати. Це можуть бути баштові крани або виробничі ангари.

Після того як узгоджуються терміни демонтажу та вивезення металу, ми представляємо вам всі необхідні документи на дозвіл прийому брухту. Весь метал зважується при вас на електронних вагах, на які неможливо накрутити додаткову вагу. На металобрухт ціна у нашому прайсі вище, ніж на інших точках прийому, тому як у нас підписаний контракт з металлоплавильными заводами.

Прийом брухту чорних металів

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Шукайте кому здати металобрухт в Новосибірську? Ми приймаємо лом металу за вигідною ціною і без вихідних. прийом, брухт, лом, ціна, самовивіз, Новосибірськ

Джерело: Прийом металобрухту в Новосибірську | Вивезення брухту металу

Також ви можете прочитати