Різне

Прийом металобрухту в Самарі, Карта, вартість металобрухту

02.08.2015

Пункти прийому металобрухту в Самарі
Карта пунктів прийому металобрухту в Самарі

ТОВ «ПромМет» (прийом брухту, демонтаж металоконструкцій, вивезення металу)

443122, р. Самара, вул. Силіна, 3, офіс 1 Тел.+7 (846) 225-48-31, 8 (846) 23-14-261

446435, Самарська область, р. Кинель, вул. Промислова, 17 Тел.+7 (846) 231-42-61, +7(937) 170-38-27

«Ломмет» (пункт прийому — кольорові метали і сплави)

443051, р. Самара, вул. Олімпійська, 73 Тел. +7 (937) 992-44-30

Металобрухт для екології

Самара – один з найдинамічніших міст Росії, великий промисловий центр Поволжя. Металургійне виробництво – одна з провідних сфер міста. Але з розвитком металургійного виробництва зростає і обсяг утилізованого металу. А надлишок металобрухту може створити серйозні проблеми для екології міста і області в цілому. Але ж більша частина металобрухту підлягає вторинній обробці.

Як побудований бізнес на скупки брухту в Самарі

В останні роки з відновленням виробництва багатьох промислових підприємств, яким знадобилося сировину, відновилося і виробництво переробних вторсировину підприємств. Однією з умов роботи таких підприємств – це наявність металобрухту великих обсягах з метою забезпечення повного завантаження устаткування і безперервності його роботи.

Для забезпечення сировиною переробних підприємств у місті та області відкрилися численні пункти прийому металобрухту. Зазначимо, що під металобрухтом розуміється зношене і застаріле обладнання підприємств, транспортні засоби, звичайні побутові предмети і багато іншого.

В даний час приймання металобрухту в Самарі регламентується законом. Урядом області введені певні нормативи і закони, що дозволяють контролювати діяльність компаній, що здійснюють приймання та вивезення металобрухту. Ці заходи були прийняті для скорочення кількості розкрадань брухту з погано охоронюваних підприємств.

Крім цього, в регіоні прийом металобрухту здійснюється за суворо визначеними розцінками. Відзначимо, що в цій сфері інтереси держави і компаній, які займаються прийомом металобрухту, а також простих громадян збігаються. Це пов’язано з тим, що багато сучасні пункти прийому металобрухту перетворилися в цивілізовані підприємства, які виконують важливу роль в плані поліпшення екологічної обстановки регіону, а також постачання недорогої сировини для промислових підприємств. При цьому вони є платниками податків і поповнюють державний бюджет.

Вартість металобрухту

Ціни на прийом чорного металу (вироби з чавуну, заліза і нержавіючої сталі) залежать від декількох факторів – це віддаленість пункту прийому від доконаного споживача, якість самого брухту. Наприклад, середня ціна прийому стали серії 12 — 5 руб/кг, а для сталі – 7 руб/кг. Ціна на прийом кольорового металу залежить від його виду (мідь, алюміній, титан, магній тощо). Наприклад, один кілограм міді коштує 200 рублів і т. д.

Все вищесказане свідчить про те, що прийом металобрухту в Самарі – регламентований законом бізнес, що забезпечує стабільний дохід організаторам пунктів прийому. Заробіток таких пунктів заснований на різниці приймання і здавання брухту кінцевим споживачам.

Короткий опис статті: вартість металобрухту Всі пункти прийому брухту в Самарі № ?. Всі організації, номери телефонів на карті — можна швидко знайти найближчі пункти прийому і організації. Дивись на карті детальніше… Адреси пунктів прийому металу в Самарі, вартість брухту в Самарі, прийом кольорового металу, бізнес на металобрухті в Самарі

Джерело: Прийом металобрухту в Самарі — Карта — вартість металобрухту

Також ви можете прочитати