Прийом металу, ТоргГрупп

28.09.2015

Пункти прийому брухту металу

Так як не завжди нашим клієнтам зручно користуватися пунктом прийому металобрухту. розташованого на базі компанії ТоргГрупп, то фахівці нашої компанії можуть здійснити виїзд для того, щоб забрати брухт чорних металів з Вашої виробничої площадки.

Лом може бути великого розміру, тому компанія ТоргГрупп надає послуги прийому металобрухту, різання і самовивозу брухту чорних металів на території замовника. Виходить, що в даному випадку місцем здавання металобрухту служить Ваша виробнича майданчик, двір або гараж. Це дуже зручно, якщо потрібна додаткова різання брухту чорних металів в габарит або у Вас немає вантажної техніки для транспортування брухту в пункти прийому.

Прийом металобрухту і здійснюється на базі компанії ТоргГрупп. Для того, щоб зробити здачу металобрухту, Вам потрібно лише подзвонити за вказаним на нашому сайті телефону. Привітні співробітники нашої компанії проконсультують Вас з будь-яких питань. Таким як:

  • ціни на металобрухт
  • пункти прийому металобрухту компанії ТоргГрупп.

Прийом металобрухту. брухту чорних металів здійснюється з урахуванням всіх державних вимог і стандартів. Ми працюємо чесно — це один з принципів роботи компанії ТоргГрупп. Саме тому ми є лідерами в сфері купівлі брухту чорних металів по Санкт-Петербургу і Ленінградської області.

  • Виїзд на виробничу площадку Вашого підприємства,
  • у двір Вашого будинку
  • чи іншу територію, на якій зберігається необхідний до транспортування брухт чорних металів, —

все це дає перевага нашої компанії.

Так як фахівці нашої компанії справляються зі своєю роботою оперативно, то це підвищує економічну ефективність компанії в цілому і економить Ваш час. Ми цінуємо ваш час і безпекою, тому ставимося до виконання своєї роботи дуже акуратно. Ми професіонали своєї справи, які з легкістю переносять пункт прийому металобрухту на Вашу територію, що істотно економить Ваші силові витрати, звільняє від турбот і залишає час для чогось більш приємного. Тільки подумайте, гроші самі їдуть до Вас!

Якщо Ви шукали, до якої з компаній Санкт-Петербурга і Ленінградської області у сфері брухту звернутися, то Ви її знайшли. ТоргГрупп — це запорука Вашого вільного часу.

Короткий опис статті: здача металобрухту Ви не знаєте куди здати на брухт чорних металів? Здавайте нам металобрухт — пункти прийому металу від ТоргГрупп по всьому місту, і у Вас у дворі метал пункти прийом металу

Джерело: Прийом металу — ТоргГрупп

Також ви можете прочитати