Прийом чорного металу ціна

Прийом, закупівля чорного металлома (сталь, чавун), ТОВ &quot

08.08.2015

ТОВ "Проміндустрія"
ТОВ "Проміндустрія"

Компанія «Проміндустрія» р. була заснована в Києві в 2000 році. З цього часу основними напрямками нашої діяльності є:

  1. Закупівля брухту чорних металів.
  2. Демонтаж металобрухту.
  3. Вивіз металобрухту.
  4. Продаж річкового піску

ТОВ «Проміндустрія» закуповує чорний металобрухт (це сталевий і чавунний лом). Закупівельна ціна на брухт чорних металів безпосередньо залежить від якості металів, габаритів і, зрозуміло, від кількості тонн запропонованого металобрухту. Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам весь спектр послуг з проведення демонтажних робіт щодо металоконструкцій (будь-якої складності). При цьому вивіз металобрухту — це невід’ємна послуга, яку надає наша компанія. Ми можемо при необхідності запропонувати нашим клієнтам спеціальний транспорт для вивезення металевого брухту. Вивіз металобрухту можливий від 1 тонни.

Якщо Ви хочете здати металобрухт і у Вас виникли додаткові запитання, Вам достатньо зателефонувати нам за контактними телефонами:

044 223-99-77 і 067 356-79-56.

Компанія «Проміндустрія» співпрацює з будь-якими клієнтами — це і юридичні, і фізичні особи, ми надаємо будь-яку необхідну документацію. Наші пункти прийому металобрухту працюють щоденно 12 годин на добу. Ми працюємо по Києву та по всій території Київської області.

Пункти прийому брухту чорного металу р. в Києві:

  1. в районі ст. м. «Видубичі» — вул. Промислова, 1,
  2. у Дарницькому районі — вул. Віскозна, 5,
  3. в районі аеропорту Жуляни — просп. Повітрофлотський 98.

Ми пропонуємо самі високі ціни прийому брухту чорного металу!

Один з основних видів діяльності ТОВ «Проміндустрія» з першого дня його заснування — це продаж річкового піску. Зазвичай його використовують для будівельних, оздоблювальних, дизайнерських робіт, так як він відрізняється найвищою якістю. Висока ступінь надійності і максимальна оперативність дають нам можливість підтримувати довгострокові і взаємовигідні відносини з нашими клієнтами.

Ми пропонуємо реальні ціни та гнучку цінову політику. Відвантаження та доставка річкового піску проводиться щоденно 12 годин на добу.

Замовлення на річковий пісок можна зробити за телефонами:

044 223-99-77 і 067 356-79-56 .

  • професійних постачальників
  • своєчасні поставки високоякісного піску
  • гнучку цінову політику.

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Приймаємо чорний металом, а також реалізуємо щебінь і річковий пісок щодня 12 годин на добу. чорний металом

Джерело: Прийом, закупівля чорного металлома (сталь, чавун) — ТОВ "Проміндустрія"

Також ви можете прочитати