Брухт алюмінію ціна

Про компанію САЕНА

11.10.2015

Про компанію

www.cbr.ru/scripts/XML_daily.asp?date_req=28/05/2015): failed to open stream: Redirection limit reached, aborting in /var/www/admin/data/www/saena74.ua/includes/common.inc(1695). eval()’d code on line 45.

 • warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/admin/data/www/saena74.ua/includes/common.inc(1695). eval()’d code on line 63.
 • ТОВ «Саена» — це високотехнологічне, добре організоване виробництво з переробки брухту кольорових металів. «Саена» володіє великим потенціалом кваліфікованих робітників, технологів і фахівців в області управління. Виробництво з переробки брухту пройшло перевірки і отримав відповідні сертифікати й ліцензії. Співпрацюємо як з регіонами Росії, так і з далеким і ближнім зарубіжжям. У зв’язку з зростанням замовлень, постійно розширюємо виробничі потужності.

  Наша організація купує відходи кольорових металів і сплавів. Ми приймаємо відходи міді (брухт міді), відходи алюмінію (брухт алюмінію), відходи нержавіючої сталі (брухт нержавіючої сталі).

  Ми купуємо відходи кабелю. На підприємстві є повний цикл переробки відходів кабелю.

  Нас цікавить алюмінієвий кабель і свинцевий кабель. Оплата за кабель проводитися на підставі виходу алюмінію або міді, свинцю з кабелю.

  Укладаємо договори з організаціями. Надаємо документи на перевезення. Надаємо транспорт для вивезення кольорових металів. Оперативно проводимо розвантажувально-навантажувальні роботи.

  Продаємо алюмінієві і свинцеві сплави. Наша організація може Вам запропонувати як алюмінієві сплави різних марок АК5М2, АК7, АК8М, АК8М3, АК9, АК9М2, АК12М2, А0, АД 31,

  АД 6063, АВ87, АВ92, АВ97 та ін так і свинцеві сплави: С1 — С3, а так само свинцево-сурьмянистые. Всі сплави високої якості, що виготовляються згідно ГОСТ. На всю продукцію є сертифікати. Укладаємо довгострокові контракти. Можлива відстрочка платежу.

  Серед пріоритетів ТОВ «Саена» — швидкі терміни виготовлення, висока якість продукції і гнучкі ціни.

  Співпрацю з ТОВ «Саена» — це постійна впевненість у тому, що усі Ваші запити і побажання будуть враховані і задоволені на найвищому професійному рівні.

  Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна

  Джерело: Про компанію — САЕНА

  Також ви можете прочитати