Прийом кольорового металу

Про заборону прийому металу без документів, Огляди звернень. Офіційний

30.08.2015

Про заборону прийому металу без документів

Вважаю, що необхідно заборонити прийом від приватних осіб металу у великих кількостях у пунктах із збирання металевих виробів без документів, оформлених відповідним чином.

Офіційну відповідь

Розглянувши звернення про заборону прийому металів без документів, міський департамент економічної політики Адміністрації міста Омська повідомляє наступне.

Прийом брухту чорних і кольорових металів на території міста Омська здійснюється на підставі Правил поводження з брухтом та відходами чорних і кольорових металів і їх відчуження, затверджених постановами Уряду Російської Федерації від 11 травня 2001 року №№ 369, 370 (далі — Правила).

У відповідності з розділом 3 цих Правил приймання брухту та відходів кольорових і чорних металів здійснюється на підставі письмової заяви особи, що здає брухт і відходи, при пред’явленні документа, що посвідчує особу.

Прийом брухту і відходів кольорових і чорних металів здійснюється з обов’язковим складанням на кожну партію брухту і відходів акту здачі-приймання. Акт складається у 2-х примірниках (один передається особі, яка здає брухт і відходи кольорових і чорних металів, а другий залишається у особи, яка здійснює прийом).

На підставі статті 17 Федерального закону від 8 серпня 2001 року № 128-ФЗ діяльність у сфері заготівлі, переробки та реалізації брухту кольорових і чорних металів підлягає ліцензуванню, порядок якого визначено положенням про вказаної діяльності, затвердженим постановою Уряду Російської Федерації від 14 грудня 2006 року № 766.

В силу зазначеного положення ліцензування діяльності юридичних осіб і індивідуальних підприємців по заготівлі, переробці та реалізації брухту кольорових і чорних металів здійснюють органи виконавчої влади суб’єктів Російської Федерації. Згідно з Указом Губернатора Омської області від 19 лютого 2004 року № 33 уповноваженим органом виконавчої влади Омської області у сфері ліцензування зазначеної діяльності є Міністерство економіки Омської області.

Таким чином, здійснювати заготівлю, переробку і реалізацію лому кольорових і чорних металів на території міста Омська і Омської області мають право тільки ті юридичні особи та індивідуальні підприємці, яким в установленому порядку надано ліцензію.

Рішення питань про зупинення (анулювання) дії ліцензій на здійснення юридичними особами та індивідуальними підприємцями діяльності з заготівлі, переробки та реалізації брухту кольорових і чорних металів у компетенції Адміністрації міста Омська не входить.

Згідно із Законом Російської Федерації від 18 квітня 1991 року № 1026-1 «Про міліцію» питання щодо попередження та припинення злочинів у сфері поводження з брухтом та відходами кольорових і чорних металів знаходяться в компетенції органів внутрішніх справ.

В цілях запобігання або виявлення можливих складів правопорушень у сфері обороту кольорових і чорних металів ви вправі звернутися у правоохоронні органи або ліцензуючий орган з відповідною заявою.

Разом з тим, Адміністрацією міста Омська спільно з Управлінням внутрішніх справ по місту Омську проводяться профілактичні заходи по припиненню і запобіганню незаконної підприємницької діяльності у сфері поводження з брухтом кольорових і чорних металів, у тому числі запобігання порушень правил прийому металу від фізичних осіб.

Короткий опис статті: прийом кольорового металу

Вважаю, що необхідно заборонити прийом від приватних осіб металу у великих кількостях у пунктах із збирання металевих виробів без документів,… всі звернення,ог суспільство,ог економіка і бізнес

Джерело: Про заборону прийому металу без документів — Огляди звернень. Офіційний портал Адміністрації міста Омська

Також ви можете прочитати