Мідь ціна

Продаж покрівельної міді за ціною від 326,70 руб. кг . Купити

08.09.2015

Покрівельна мідь

Застосування мідних листів і смуг для облаштування покрівлі — зайве наочне підтвердження того, наскільки важко людському генію змагатися з можливостями і винахідливістю природи. За останні роки було створено чимало новітніх оригінальних видів покрівельних покриттів. У більшості своїй вони являють собою багатошарові конструкції з обов’язковим використанням особливо стійких до зовнішніх впливів полімерів.

Анітрохи не применшуючи їх достоїнств, можна помітити, що навіть виробники найкращих зразків твердої покрівлі не ризикують заявляти гарантійний термін їх служби, що перевищує 25-30 років. При цьому багато хто з подібних виробів вимагають регулярного оновлення захисного або декоративного шару.

Мідь — повністю натуральний, природний, абсолютно екологічний матеріал. Відома людині вже тисячоліття, вона і понині часто залишається незамінною у багатьох областях технічної діяльності і прикладної творчості.

Мідь покрівельну, як і раніше відносять до категорії матеріалів найвищого класу і вона, безумовно, залишається найбільш довговічним матеріалом. Мінімальний термін служби такої покрівлі — 150-180 років, а теоретично вона може прослужити кілька сотень років.

Пропонована нами покрівельна мідна стрічка володіє найкращими

техніко-експлуатаційними характеристиками!

До покрівельної міді відносять листи та стрічки завтовшки не менше 600 мкм. Початкова швидкість окиснення цього металу — 6 мкм/рік, яка згодом сповільнюється до 4,4-4,8 мкм/рік. Завдяки цьому через 11-18 років мідна покрівля покривається патиною — оксидною плівкою, яка надає міді характерний малахітовий відтінок і надійно оберігає від будь-яких агресивних впливів.

Облаштування покрівлі — складний і відповідальний процес, що включає в себе не тільки монтаж плоских і фасонних елементів покриття поверхонь, але і оснащення даху якісною системою водовідведення і снігозатримання. Крім того, застосування міді вимагає використання спеціальних деталей кріплення і металовиробів. При продаж покрівельної міді ми готові запропонувати все це своїм клієнтам, причому, за найбільш привабливими цінами (крім того, для постійних і оптових замовників передбачені особливі цінові преференції).

Ціни на покрівельну мідь

Короткий опис статті: мідь ціна Компанія Базис-Партнер пропонує купити покрівельну мідь в Москві. Наша компанія здійснює продаж покрівельної міді з високими експлуатаційними характеристиками. Наша мідь покрівельна порадує Вас якістю і ціною. мідь покрівельна, мідь покрівельна ціна, купити покрівельну мідь, продаж покрівельної міді

Джерело: Продаж покрівельної міді за ціною від 326,70 руб/кг | Купити покрівельну мідь в Москві в компанії «Базис-Партнер»

Також ви можете прочитати