Продам металобрухт

Продаж труб: труба електрозварна, труба оцинкована, труба квадратна

05.09.2015

Продаж труб і металу

«Метал Комплекс» — компанія, яка здійснює діяльність з продажу чорного металопрокату (продаж труб та іншої продукції). У нашій країні «Метал Комплекс» — найбільша компанія, постачальник цієї продукції.

На ринку компанія працює на протязі 15 років. за цей час вона встигла зарекомендувати себе як надійний партнер в машинобудівному та будівельному секторі бізнесу. І задоволення запитів клієнта в широкому асортименті продукції, її високій якості, компанія ставить своєю основною метою.

Наші об’єкти
Переваги покупки в компанії «Метал Комплекс»

Продаж труб та інших виробів чорного металопрокату – провідний напрямок діяльності компанії. Здійснюючи покупку тут, Ви отримаєте товар високої якості. Це може бути як труба бу, так і інші вироби.

Варто відзначити, що продаж труб (труб будь-якого типу) і іншої продукції ведеться у відповідності з запитами клієнтів. Ми пропонуємо, як найбільш популярні вироби, такі, як труба бу, труба квадратна і т.д. так і гарячекатані кола, які використовуються у вузьких галузях.

Варто відзначити, що асортимент продукції постійно поповнюється. Це не тільки труба квадратна або труба вгп, але і труба оцинкована електрозварна і т. д.

Вами може бути придбана труба оцинкована або труба електрозварна і будь-яка інша будь-якого діаметру.

Ще однією перевагою стає зручність відвантаження і доставки прокату. Продаж металопрокату здійснюється зі складів в Москві, Єкатеринбурзі і Санкт-Петербурзі, так і з заводів – виробників.

Продаж труб та інших виробів нами виробляється з максимальним урахуванням потреб і комплексним забезпеченням Вашого підприємства металопрокатом високої якості.

ВИБИРАЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Рекомендації наших клієнтів

Короткий опис статті: продам металобрухт Метал Комплекс – продаж труб та іншого чорного металопрокату за прийнятними цінами. Висока якість продукції і надійне партнерство. труба бу, труба квадратна, труба вгп, труба оцинкована, труба електрозварна, продаж труб

Джерело: Продаж труб: труба електрозварна, труба оцинкована, труба квадратна, труба ВГП, труба бу — компанія Метал Комплекс

Також ви можете прочитати