Пункт прийому чорного брухту.

17.09.2015

Пункт прийому чорного брухту.

Чорні метали — залізо і його сплави (сталі, феросплави, чавуни). До чорних металів також відносять марганець і іноді — хром. Ці метали використовуються головним чином при виробництві чавунів і сталей. Чорні метали складають понад 90% всього обсягу, використовуваних в економіці металів, з них основну частину складають різні сталі. Чорний метал широко використовується на виробництві, в будівництві.

При прибиранні міжбудинкових приміщень, особливо після зими, збирається багато побутового сміття у вигляді викинутої побутової техніки та іншого металу, які не слід вивозити на звалище, а необхідно скористатися послугами пункту прийому чорного металобрухту. Прийом чорного металу в Москві здійснює компанія ЛОМ ТРЕЙДИНГ. Звертаючись саме в цей пункт прийому чорного брухту, з’являється можливість у здавальника здати лом за вигідними умовами. Крім прийому металобрухту компанія надає послуги щодо демонтажу залізних конструкцій, вивіз металу і всі необхідні процедури, які супроводжує прийом брухту, повідомляється на сайті пункту прийому чорного металобрухту.

Є така фраза: «Ніщо не вічне під місяцем». Залізо і має термін своєї придатності і з часом іржавіє, втрачає властивості заліза. Таке залізо називають металобрухтом, він підлягає переробці, тому що не придатний для подальшого використання. Чорний металобрухт збирають і відправляють на переробку. Для збору чорного металобрухту існують пункти збору металобрухту. До металобрухту відносять: металеві відходи від виробництва, старі автомобілі, що відслужила побутова техніка, чавунні батареї, чавунні ванни, металева стружка…

Заходьте на сайт за повною інформацією про роботу компанії, ознайомитися з прайс листом пункту приймання брухту.

Короткий опис статті: прийом чорного металу Гомельские новини

Джерело: Пункт прийому чорного брухту.

Також ви можете прочитати