Прийом кольорового металу

Пункт прийому кольорових металів — Приймання брухту металів у

08.09.2015

Пункт прийому кольорових металів

Брухт кольорових металів — непридатні для прямого використання вироби або частини виробів, які втратили експлуатаційну цінність внаслідок фізичного або морального зносу і містять у собі кольорові метали.

Наш пункт прийому кольорових металів в Москві і Московській області веде скуповування лому кольорових металів за максимально вигідними цінами, також здійснюємо самовивіз брухту кольорових металів від 300 кг.

Ми приймаємо лом таких кольорових металів, алюміній, мідь, свинець і ін

Алюміній — це легкий і пластичний білий метал, матово-сріблястий завдяки тонкої оксидної плівки, яка відразу ж покриває його на повітрі. Він належить до III групи періодичної системи, позначається символом Al, має атомний номер 13 і атомну масу 26,98154. Температура його плавлення становить 660°. Алюміній надзвичайно поширений в природі: за цим параметром він займає четверте місце серед всіх елементів і перше — серед металів (8,8% від маси земної кори), але не зустрічається в чистому вигляді. Його в основному добувають з бокситів, хоча відомо кілька сот мінералів алюмінію (алюмосилікати, алуніти і т. п.), абсолютна більшість яких не підходить для отримання металу.

Алюміній має широкий спектр застосування завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям. Алюміній легко приймає будь-які форми, ковкий і пластичний, при взаємодії з киснем він швидко покривається оксидною плівкою, яка робить його стійким до корозії і значно підвищує термін служби виробів. Також необхідно відзначити, що алюміній володіє високою електропровідністю.

В промисловості алюміній використовується для виробництва автомобілів (елементи кузова, силовий каркас, блок циліндрів двигуна), вагонів швидкісних поїздів, морських суден. Без сплавів з алюмінію не обходиться аерокосмічна галузь, приблизно половина всієї виробленої посуду зроблена з алюмінію. Алюмінієві банки поступово витісняють скляну та пластмасову тару, практично всі високовольтні лінії електропередач зроблені з алюмінію.

Проте як не був би хороший цей метал, поступово вироби з нього приходять в непридатність і тут виникає питання про їх утилізації. Варіант «викинути на смітник» — не найкращий, адже крім забруднення навколишнього середовища, ви втрачаєте гроші. В нашому пункті прийому кольорових металів ми готові заплатити вам за вироби з алюмінію та алюмінієвих сплавів хороші гроші (приблизно від 20 грн за 1 кг). Також здійснюємо самовивіз виробів з алюмінію. Ми приймаємо алюмінієвий профіль, алюмінієвий кабель, алюмінієві банки, автомобільний алюміній (елементи кузова, блоки циліндрів двигуна), інший брухт алюмінію.

Мідь — це пластичний перехідний метал золотисто-рожевого кольору, рожевого кольору при відсутності оксидної плівки. Він відноситься побічної підгрупи першої групи IV періоду періодичної системи, позначається символом Cu, має атомний номер 29 і атомну масу 63,546. Температура плавлення міді становить 1083,4°. Мідь є одним з перших металів, який людина зміг почати добувати з руди і обробляти. Латинська назва міді Cuprum сталося від грецького острова Кіпр, де вже в III тисячолітті до н. е. існували мідні рудники і проводилася виплавка міді.

Мідь, як і алюміній, володіє високою електропровідністю, ковкий і пластичний метал. В силу своїх фізико-хімічних особливостей мідь широко застосовується в електротехнічній промисловості для виготовлення силових кабелів, обмоток всіляких електродвигунів, трансформаторів. Завдяки високій теплопровідності мідь використовується для виробництва труб для систем опалення, водопостачання, кондиціонування, подачі газу.

У нашому пункті прийому кольорових металів ви можете здати вироби з міді, бронзи, латуні. Ми приймаємо мідні силові кабелі очищені і в обплетенні, труби, радіатори.

Наш пункт прийому кольорових та чорних металів працює з 9 до 20 год.

Короткий опис статті: прийом кольорового металу Пункт прийому кольорових металів пропонує свої послуги в Москві Пункт прийому кольорових металів

Джерело: Пункт прийому кольорових металів — Приймання брухту металів в Москві

Також ви можете прочитати