Мідь ціна

Пункт прийому міді

31.08.2015

Ціни на МідьОсновними споживачами «червоного» металу сьогодні є електроенергетика і електротехнічна промисловість. Як правило, прийом брухту міді забезпечується відходами саме цих економічних напрямів. Завдяки високій електропровідності, мідь використовується для виробництва трансформаторів, електричних проводів. А гарні теплообмінні характеристики забезпечили присутність цього металу в патрубковых системах двигунів, теплообмінниках і т. п. В повсякденному житті весь час доводиться мати справу з міддю та її сплавами: включаємо комп’ютер або настільну лампу – струм йде по мідних проводах, користуємося металевими грошима, які, як жовті, так і білі, виготовлені із сплавів міді. Зрозуміло, з часом все це приходить в непридатність, і мідь потрапляє на пункт прийому кольорових металів.

Цінової питання

Вартість брухту міді – перше питання, яке цікавить тих, хто бажає здати кольоровий металобрухт. Серед всього кольорового металу мідь коштує на одному з перших місць по дорожнечі, оскільки використовується підприємствами не тільки в чистому вигляді, але і для виробництва сплавів. Зазначимо, що цінові пропозиції компанії «Союзвтормет» є одними з найбільш привабливих.

Ми купимо лом міді будь-якого обсягу. Але наші клієнти повинні розуміти, що здаючи лом міді, ціна за тонну буде значно вище, ніж за дрібні кілограмові партії. Це зумовлено меншими витратами на зберігання і переробку кольорового металобрухту надалі, оскільки реалізувати велику партію кольорового металобрухту можна швидше.

Тим не менше, якщо ви хочете здати брухт міді і шукайте в мережі оголошення типу – куплю брухт міді – і бажаєте здати брухт міді в невеликій кількості, нехтувати нашими послугами теж не рекомендується. Пояснення цьому дуже просте. У дрібних дилерів, які виконують прийом кольорового металу, ціна на нього зазвичай невисока. Такі металлоприемщики зазвичай є посередниками, і перепродують потім металобрухт крупним компаніям. Таким як, наприклад, наша. Вартість брухту міді вони збільшують, і відповідно, мають свій прибуток на різниці купівлі-продажу.

Деякі тонкощі прийому брухту

Є ще один нюанс в операціях з металобрухтом. Купівля брухту різними організаціями найчастіше ведеться на напівлегальному підставі, без відповідних ліцензій та інших дозволів. Відповідно, такі фірми ведуть прийом металу, ціна якого може виявитися вище. Але в цьому випадку багато разів зростає ризик вашої зустрічі з податковими та правоохоронними органами. Справа в тому, що неліцензований пункт прийому металу не зможе забезпечити вас повним комплектом документів, супроводжуючих операцію. Покупка міді на брухт компанією «Союзвтормет» проводиться з повним документальним супроводом угоди. Ми володіємо повним пакетом дозвільних документів і купуємо брухт у відповідності з усіма ГОСТами.

Хочу здати на брухт швидко, за максимальною ціною

Короткий опис статті: мідь ціна Пункт прийому міді Пункт прийому міді

Джерело: Пункт прийому міді

Також ви можете прочитати