Вартість металобрухту

Пункти прийому брухту металу у Володимирі. Ціни на металобрухт.

12.09.2015

Володимир
1.Владимирвторцветмет

Якщо ви виявили, що у вас скупчилася велика кількість металобрухту, зверніться до нас. Наша компанія займається заготівлею, переробкою і реалізацією металевої сировини. Навіть

титанова стружка

у нас піде в справу. Звернувшись до нас, ви укладете угоду на вигідних умовах.

Володимир, вул. Тумская (Дмитрівська Слобода),18 [ карта ]

Телефон: Інформація уточнюється

2. Володимир – Втормет

Наше підприємство – це частина найбільшої в Росії мережі ломопереробних заводів, яка почала своє існування у 1998 році. Завдяки цьому на нашому заводі використовується тільки найкраще обладнання, а також вантажно-розвантажувальна техніка. Тому ми здатні переробляти великі обсяги сировини або складний в обробці, наприклад кусковий титан .

3. Крон

Основна діяльність нашої компанії – це закупівля у населення брухту кольорових металів. Після переробки кольорові метали, наприклад мідь мікс, що використовуються у виробництві різного обладнання, електротехніки та машинобудуванні. Ми працюємо без перерви на обід та вихідних.

Телефон: Інформація уточнюється

4.НВО Російський метал

Займаємося прийомом металобрухту для подальшої переробки. Перед покупкою металу ми обов’язково проводимо хімічний аналіз, завдяки якому легко визначаємо вміст металів у сплаві, наприклад, поділяємо никельсодержащий брухт з вмістом нікелю від 12% до 50% і великим вмістом, тому завжди платимо справедливу ціну.

Телефон: Інформація уточнюється

5.Метал Ресурс

Наша компанія вже 10 років працює у сфері заготівлі, переробки та відвантаження металобрухту. У нас широка мережа пунктів прийому металу від населення в місті Володимирі та області. Всі вони обладнані найкращим чином, у кожному з них можна провести хімічний аналіз металу. Завдяки можливості провести аналіз, ми купуємо никельсодержащую нержавіючу сталь. яка дуже поширена. Ми купуємо її за реальну ціну завдяки можливості аналізу — точного визначення вміст нікелю в сплаві.

Телефон: Інформація уточнюється

Короткий опис статті: вартість металобрухту Ціни на лом в пунктах прийому володимир, лом, металобрухт

Джерело: Пункти прийому брухту металу у Володимирі. Ціни на металобрухт. Брухт кольорових металів

Також ви можете прочитати