Ціна металобрухту

Пункти прийому металобрухту в Липетске. Ціни на брухт металів.

26.09.2015

Липецьк
1.Промсырье

Наша компанія проводить збирання та утилізацію металевих відходів, серед яких бронза МІКС, алюміній, залізо та інші метали. Якщо ви хочете очистити своє життя від різного металевого непотребу, приходьте до нас. Ми не тільки вивеземо його, але і заплатимо вам грошей.

р. Липецьк, вул. Юнацька, 50а [ карта ]

Телефон: Інформація уточнюється

2.Новолипецький Металургійний комбінат

Наше підприємство приймає на переробку брухт чорних металів. Працюємо з оптовими постачальниками. При необхідності надамо допомогу при перевезенні і демонтажі.

р. Липецьк, пл. Металургів, 2 [ карта ]

Телефон: Інформація уточнюється

3.Інформація уточнюється

Приватне підприємство купує лом кольорових металів, наприклад, радіодеталі, які містять мідь, нікель або латунь МІКС. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми налаштовані на довгострокову співпрацю з кожним із вас.

4.Держава-Л

Якщо ви хочете позбутися від металобрухту, то наша компанія із задоволенням його у вас викупить. Ми вже довгий час працюємо в сфері переробки та заготівлі брухту чорних металів. За цей час ми заслужили репутацію надійних партнерів, які завжди йдуть назустріч побажанням клієнта.

5.Група компаній Регіон

Наше ЗАТ було зареєстровано в 2006 році. З того часу ми приймаємо на утилізацію і переробку алюміній мотлох, мідь мікс і інші кольорові і чорні метали. Ми завжди підходимо індивідуально до кожного клієнта, у разі необхідності надаємо транспорт для перевезення або підйомне обладнання.

Телефон: Інформація уточнюється

6.Вторчермет

Наша компанія є частиною великої ломоперерабатывающей мережі. Якщо ви хочете отримати гідну ціну за свій металобрухт, наша компанія – це саме те, що вам потрібно. Якщо при вивезенні брухту у вас виникнуть труднощі – зателефонуйте нам, ми самі перевеземо металевий лом.

Телефон: Інформація уточнюється

7.Сапфір-Л

Наша компанія спеціалізується на переробці кольорових (мідна стружка)і дорогоцінних металів. Найчастіше промислові підприємства не в змозі самостійно переробити відходи виробництва, оскільки не мають потрібного обладнання. Ми утилізуємо не лише металеві, а й небезпечні відходи – пестициди, високотоксичні відходи хімічного виробництва та радіоактивні матеріали.

Телефон: Інформація уточнюється

Короткий опис статті: ціна металобрухту

Джерело: Пункти прийому металобрухту в Липетске. Ціни на брухт металів. Брухт кольорових металів

Також ви можете прочитати