Ціни на кольорові метали

РасТимСад, Про компанії

10.08.2015

Про компанію

Вас вітає компанія РасТимСад, створена групою захоплених вчених — рослинників, пристрасних любителів декоративних рослин і здатних подарувати Вам радість спілкування з живою природою!

Колектив компанії становлять виключно дипломовані фахівці Московської СХА їм. К. А. Тімірязєва. випускники Калузького філії МСХА ім. К. А. Тімірязєва. Ярославській ГСХА.

Наша перевага це Знання і Досвід, які дозволяють нам грамотно і без дилетантства виростити і запропонувати Вам якісний посадковий матеріал декоративних садових культур. Об’єднання знань, творчих зусиль і багаторічного досвіду роботи наших співробітників сприяють довгостроковими і довірливих відносин з нашими клієнтами.

Компанія РасТимСад займається виробництвом і продажем декоративних культур. Також ми надаємо послуги з підбору та продажу рослин інших російських і зарубіжних фірм. Ми раді співпраці з організаціями, що займаються ландшафтним дизайном та озелененням приватних садиб, садів і парків.

Асортимент компанії включає більше 500 найменувань різних декоративних рослин. За бажанням замовника і завдяки торговельним та партнерським відносинам з розплідниками, відсутній асортимент ми завжди можемо доповнити!

Ми пропонуємо Вам широкий вибір деревних і чагарникових рослин, однорічних і багаторічних квітів, які адаптовані до грунтово-кліматичних умов Московського регіону. Удосконалення сучасних технологій та спеціальне обладнання що застосовується на виробництві, дозволяють нам досягати високої якості посадкового матеріалу.

Кожен рік ми пропонуємо Вам цікаві і цінні новинки декоративних рослин хвойних і листяних порід, плодових культур, садових квітів.

Наші співробітники допоможуть підібрати Вам такі рослини, які будуть довго радувати око і викликати захоплення Ваших сусідів!

Нам би хотілося, щоб наша діяльність і наші рослини привнесли в Ваш сад витонченість, красу і гармонію з оточуючим світом!

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали

Джерело: РасТимСад компанії

Також ви можете прочитати