Лом

Що буде, якщо в унітаз поїзда на повному ходу кинути лом . ВКонтакте

09.09.2015

Що буде, якщо. » Що буде, якщо в унітаз поїзда на повному ходу кинути лом

Що буде, якщо в унітаз поїзда на повному ходу кинути лом

Так що ж буде

На цей, безумовно, «дуже важливий» питання існує декілька альтернативних точок зору:

 • Лом зігнеться.
 • Лом вискочить тому, насадивши на себе експериментатора і застромившись в стелю.
 • Лом прокопает землю разом зі шпалами.
 • Поїзд зійде з рейок.
 • Вагон втратить кілька коліс.
 • Залізниця понесе збитки в мільйони рублів.
 • Лом досить міцно і глибоко застромиться в земну кору, внаслідок чого земну кулю продовжить своє обертання в напрямку руху поїзда.
 • Унітаз розколеться.
 • Лом застромиться в дорожнє полотно поїзд потягне за собою всю гілку, за нею наступну і т. д. Одним словом пі*дець всій мережі залізниць на континенті.
 • Провідник і машиніст люто, скажено образяться і підуть в запой.
 • Відкриється величезна чорна діра і всіх нахер засмокче.

Людині, яка знає матчастину, не складе праці в розумі все розрахувати і прийти до правильного висновку. Школота ж буде з піною у рота доводити свою точку зору. А в реальності все буде дуже сумно

Свідчення очевидця

Пролунав страшний грім, наче кілька десятків автомашин зіткнулися один з одним на повному ходу. Вагон затрясло, закачало, тріщали підлоги, все гриміло і вібрувало. Завищали гальмівні колодки, і склад почав зупинку. При огляді туалету, ми виявили, що унітаз розколовся, пара кріпильних вушок зламалася, інші повивертало з болтами. Педаль випала з ущелини і погнута валялася поруч. Зате найголовніший сюрприз нас чекав при виході з вагона. Один колісний диск на задній платформі деформувався, сусіднього з ним взагалі не було на місці стирчав тільки повисла, ремінь генератора. Кілька бетонних шпал раскрошилось, рейки по тій стороні, де проїхало деформований колесо, нагадували гігантський напилок — все в насечках і вибоїнах. Загальна сума збитків, завданих залізниці, склала мільйон рублів. Але розгляду не відбулося. Ми, всі разом, дружно, замазали шпали цементним розчином, закрутили міцніше рейки, аварійний вагон повернули в глухий кут. Взагалі кажучи, він вже як мінімум десять років не експлуатувався, тому нікому не було діла до його несправності. Лому, до речі, так і не знайшли.

Альтернативна точка зору

При проникненні брухту в очко поїзного унітазу на швидкості відбудеться різке заповнення очкового простору брухтом, в наслідок чого світлове випромінювання, яке до цього блокувалося очкової пидалью — заслінкою буде впливати на брухт, який не втрачаючи інерції буде продовжувати рух по горизонтальній і вертикальній осях.

Це в свою чергу створить вихрові магнітні потоки, які при злитті з очковим світлом, що впливає на брухт, викличуть магнітну аномалію, яка зможе або поглинути весь світ, або дасть ліки від раку, також можливий провал у часі, телепортація, перехід в інший вимір.

Короткий опис статті: лом

Джерело: Що буде, якщо в унітаз поїзда на повному ходу кинути лом | ВКонтакте

Також ви можете прочитати