Без рубрики, Різне

Щоденники Скарбів: Білий Копач . Де шукати металобрухт

03.04.2017

Де шукати металобрухт

Автор: admin. 25 May 2016

Щоденники Скарбів: Білий Копач . Де шукати металобрухт

Може бути, більшість шукачів скарбів і гребує час від часу здавати в пункти прийому знайдений метал, але, все ж, це непоганий джерело доходу. Якщо метою ваших ползаний з металошукачем є все ж не азарт (як для жирних буржуїв), а заробити на життя, нехтувати таким стабільним заробітком явно не варто. Ви можете пролазити тиждень у пошуках жменьки миколаївської дрібниці, ціна якої сто рублів, а можете день покопати в пошуках металобрухту, але забезпечити собі деяку суму грошей, хоча б на витрати по пошуків (харчі та бензин). Цьому також сприяє той факт, що металобрухт стабільно дорожчає, і в нашій країні, завдяки заможної радянської епохи, ще багато різних «захоронок», що залишилися від колгоспів, виселок, МТС і МТМ.

Я ставлюся до тих людей, які ніколи не викинуть знайдену залізяку (звичка шкільної та студентської молодості), а краще ще знайдуть і здадуть куди слід. Якщо порахувати приблизний дохід, то виходить: в середньому за день за допомогою металошукача і в «правильному» місці можна накопати до тонни цього заліза. Зараз один кілограм коштує близько семи рублів, підсумок – сім тисяч за день. Начебто непогано, можна купити повну банку царських мідяків. Але знайти стільки металу зараз досить проблемно. В наших краях залізо вже просто так не валяється, знайти його – ціла наука. В населених пунктах можна вже не шукати, а ось ліси і поля просто завалені металобрухтом.

просто так Бігати по лісу чи поля з металошукачем майже марно, потрібні якісь наводки. Є кілька цілком перспективних прикмет, які я використовував у пошуках «доходу».

Шукати найкраще у великих кущах черемхи і біля них. З чим це пов’язано: в роки багатих радгоспів трактора ремонтувалися в полі. Природно, трактористи вибирали місце приємнішими, в основному біля черемхи (особливо по весні). Коли сломавшаяся у трактора частина ремонтувалася, то все непотрібне викидалося подалі в кущі (раніше таку мізерію ніхто навіть і не вважав). З часом цього заліза в кущах накопичувалося досить пристойно, причому все це добро щороку закривалося опалим листям. Особливо гарні місця, де були привали і обідні, оскільки там ремонтувалися ще частіше. Як правило, вони також були біля черемхи. Також дуже перспективні місця так званих «виселок». Там часто розташовувалися пункти ремонту сільськогосподарської техніки, кузні. Якщо ви раптом опинилися на місці вимерлого села, то можна пройтися вздовж межі городів, подивитися під садовими чагарниками, продзвонити місця передбачуваних овочевих ям.

Коли я заробляв собі на студентське життя, то брав «тычку» — тонкий і гострий залізний прут, і йшов далеко в поля (благо в селі жив) до тих місць, де були куховарні і польові стани. Виявити метал в товщі листя з тычкой було дуже легко, мало не два роки так годувався. Потім, купивши собі перший металошукач, ще раз пройшовся по цим місцям – знайшов ще майже стільки ж металобрухту. Ось так: тиждень шукай – літо живи. Також можна пошукати залізо вздовж лісових галявин особливо в кущах шипшини. Іноді реально дивуєшся, наскільки добре жили при радах, що стільки добра повикидали.

Короткий опис статті: де знайти металобрухт

Джерело: Щоденники Скарбів: Білий Копач » Де шукати металобрухт

Також ви можете прочитати