Скільки коштує лист оцинкованого заліза . Що і скільки коштує

03.04.2017

Скільки коштує лист оцинкованого заліза

Скільки коштує лист оцинкованого заліза . Що і скільки коштує

Оцинковане залізо, це популярний покрівельний матеріал. Він являє собою продукцію металургійної промисловості і виготовляється у вигляді листів. В цілях запобігання корозії, залізні листи покривають тонким шаром цинкового напилення.

Вартість матеріалу може бути різною. Вона варіюється в залежності від виробника, торгових націнок конкретної компанії, регіону.

При цьому, ціна листа товщиною 0,5 мм починається від 500 рублів. Максимальний же значень досягає вартість за лист товщиною 0,8 мм Вона становить близько 1250 рублів.

Властивості матеріалу

Затребуваність оцинкованого заліза багато в чому пов’язана з його ціновою доступністю. При цьому, даний матеріал має і свої переваги. Серед них можна виділити кілька основних, використовуючи як приклади залізо як покрівельний матеріал:

  • Зручність при монтажі. Листи даного матеріал мають різні розміри. Як правило, оцинковане залізо представлено листами, розміри яких становлять 1 — 1,2 метра в ширину і 2 – 2,5 метра в довжину. Такі параметри аркуша роблять монтаж матеріалу простим і зручним. Для того, щоб встановити листи оцинкованого заліза на підготовлену основу, потрібно всього кілька днів.
  • Вага. Невелика маса даного матеріал також є його перевагою. Завдяки чому, оцинковане залізо зручно піднімати на дах і також зручно монтувати листи.
  • Надійність. Даний матеріал морозостійкий. Він не втрачає своїх властивостей при негативних температурах. Спека для нього теж не страшна. Якщо матеріал забарвлений, то при його монтажі обов’язково необхідно забезпечити циркуляцію повітря в підпокрівельному просторі. В іншому випадку, матеріал на сонці буде сильно нагріватися і висока температура призведе до того, що пофарбований шар просто облізе. В результаті покрівлю доведеться міняти повністю або частково.
  • Довговічність. Даний матеріал прослужить кілька десятиліть. При цьому, він не деформується. Це має велике значення при виборі того або іншого матеріалу. Справа в тому, що більшість сучасних матеріалів розраховане на 30 – 50 років експлуатації. Однак, деякі бюджетні покрівельні матеріали мають невеликий термін служби – до 15 років. У цьому сенсі, оцинковане залізо виграє, так як поєднує довговічність і доступну ціну.

З недоліків матеріалу можна вказати на можливість шуму від дощу. Проте, цей недолік легко усувається шляхом влаштування нескладної шумоізоляції, функції якого може виконувати будь утеплювач.

Взагалі ж, оцинковане залізо, це досить поширений матеріал. Він підходить для виготовлення огорож, водостічних систем, вентиляційних труб і так далі.

Скільки коштує лист оцинкованого заліза . Що і скільки коштує

Ціна на оцинковане залізо

Вартість оцинкованого заліза розраховується, виходячи з вартості одного аркуша. Ціна за 1 лист товщиною 0,5 мм розміром 1 метр на 2 метра становить близько 350 рублів. Оцинкований лист товщиною 0,7 мм. 1,2 метра на 2,5 метра будуть коштувати вже близько 1250 рублів. Таким чином, визначальним моментом є товщина листа. Це пов’язано з тим, що від товщини листа безпосередньо залежать його експлуатаційні якості та можливості використання.

Крім того, ціна залежить і від того, завдано чи цинкове напилення на одну сторону аркуша або на обидві. Однак, середні значення вартості листа оцинкованого заліза знаходяться в межах від 350 до 1250 рублів .

Даний матеріал виготовляється різними російськими металургійними комбінатами, внаслідок чого ціна нього залишається досить стабільною.

Короткий опис статті: брухт заліза ціна

Джерело: Скільки коштує лист оцинкованого заліза | Що і скільки коштує

Також ви можете прочитати