Без рубрики, Різне

Скільки коштує зварити ворота, Сервісне обслуговування воріт , Маріуполь

03.04.2017

Живу тут

Реєстрація: 06.10.08 Повідомлень: 877 Подяки: 460 Адреса: Москва

ворота краще купите готові, їх як правило варять у спеціалізованих саме на цьому занятті місцях, а не вдома. Результатом зварювання на коліні, якщо це для ваших мега-спеців виявляється клопітно, може бути як мінімум падіння стулки через якийсь час, уявіть що не на вашу машинку, а на чийсь ще, що стоїть поруч або проїжджаючу. Прикладів бачив чимало.

Поперечини горизонтальыне я б прикрутив гвинтами з гайками, а не приварював. хоча б тому що взимку хреновую зварювання легко відірве, а гвинт м8 — малоймовірно. до того ж завжди є можливість відкрутити секцію, наприклад для заїзду якоїсь штуки до вас на ділянку саме в цьому місці.

Для прикручиваняи потрібна дриль (1 шт), свердло по металу (від 1 до 1000, залежно від криворучия мексиканця що буде свердлити), ну і гвинти з гайками.

петлі воріт теж непогано прикрутити на гвинтах.

щоб не розкрутилося від часу/навантажень можна змастити фіксатор різьби або просто герметиком бітумним.

Ворота готові у нас (київське ш. 50 км) коштують в районі 10 тис. р. простого виду, і 15. жодного з завитками і фентифлюшками.

Ціна металоконструкцій: виготовлення та монтаж. Вартість робіт

Скільки коштує зварити ворота, Сервісне обслуговування воріт , Маріуполь
Скільки коштують металоконструкції ?

В першу чергу, фактор, що впливає на вартість металоконструкцій — це їх обсяг, тобто загальна вага в тоннах. Чим більше тоннаж виробляється, тим більше вартість замовлення, але тим менше в них частка організаційних та загальновиробничих витрат, і тим дешевше виходить ціна металоконструкцій за тонну .

У другу чергу витрати визначаються складністю робіт по виготовленню і монтажу металоконструкцій. Тут варто зазначити фактор необхідності виробництва монтажних робіт на висоті: чим вище знаходиться змонтована конструкція, тим більш кваліфіковані монтажники потрібні для роботи, а також доводиться використовувати дорогі машини і механізми (крани та підйомники) для підйому монтованих конструкцій і робочих. Важливим фактором є необхідні заходи для забезпечення безпеки виробництва робіт на будівельному об’єкті, що також збільшує статтю витрат при монтажі металоконструкцій на висоті. Всі ці фактори будуть враховані додатковими підвищують коефіцієнтами до прайс-листу на будівельні роботи в Києві .

Вартість робіт з виготовлення та монтажу металоконструкцій залежить від розмірів відправних марок, їх ваги і кількості монтажних з’єднань на місці будівництва. Чим крупніше деталі, виготовлені в заводських умовах, тим менше в процесі монтажу знадобиться сполук, і тим дешевше стає для Замовника зведення металевої конструкції, але вартість складальних одиниць із заводу при цьому зростає.

Важливою причиною подорожчання процесу монтажу металоконструкцій є обмеженість умов виробництва монтажних робіт. Наприклад, при проведенні робіт в умовах діючих виробництв, що працюють технологічних механізмів або при монтажі конструкцій у важкодоступних місцях збільшується трудомісткість робіт, що призводить до зростання цін на металоконструкцій в цілому.

Не варто забувати про такий суттєвий фактор, що впливає на вартість металоконструкцій будівель і споруд, як транспортна віддаленість об’єкту від заводу-виробника. Витрати на доставку металоконструкцій в умовах високих цін на перевезення автомобільним і залізничним транспортом нерідко істотно б’ють по кишені Замовника. Додатково виникають витрати по організації доставки необхідного обладнання, матеріалів, а також робітників, які виготовляють роботи вахтовим методом на віддаленому об’єкті.

Виробництво металоконструкцій на заводі не завжди виправдано. В окремих випадках при великій віддаленості об’єкта, щоб уникнути значних витрат по доставці великогабаритних металоконструкцій, виготовлених на заводі. стає більш вигідним виготовлення великогабаритних конструкцій безпосередньо на місці виробництва монтажних робіт. Даний фактор необхідно враховувати ще на етапі проектування металоконструкцій (розробці розділів КМ і КМД). У разі виготовлення металоконструкцій безпосередньо на об’єкті більш кращі зварні з’єднання. Дізнатися скільки коштує зварити 1 тонну металоконструкцій або зварити тонну металу можна в контактах сайту компанії.

Промислові металоконструкції – це найбільш складні в експлуатації системи, які піддаються великій кількості негативних чинників зовнішнього впливу. Коливання температур, вітер, вібрації від проїжджаючого транспорту і технологічних механізмів, пил, вологість, агресивне зовнішнє середовище здатні привести до швидкого зносу будівель і споруд. Тому українські заводи виготовляють оцинковані металеві конструкції. які є головним компонентом промислового будівництва, повинні відповідати найвищим стандартам, забезпечуючи безперебійний і тривалий термін служби промислових споруд і будівель з металоконструкцій.

Якщо клієнт вирішив замовити металоконструкції в Києві в компанії «Схід-будконструкция», що займається повним комплексом робіт, починаючи від проектування і виготовлення і закінчуючи монтажем металоконструкцій, він може розраховувати на кваліфікований і грамотний підхід до всіх етапах виробничого процесу, що в кінцевому підсумку веде до скорочення витратних витрат і економії часу на виробництво металопродукції. Купити металоконструкції можна у нас на складі в великому асортименті типорозмірів і цін продажу. Український виробник «Схід-будконструкция» також може зробити індивідуальне замовлення на необхідну кількість цих видів продукції. Середня ціна на виготовлення металоконструкцій складає 14000 — 16000 грн за тонну, вартість монтажних робіт — 5000 — 6000 грн/тн.

Ціна виготовлення металоконструкцій

Зварювальні роботи

Ми завжди відкриті новим замовленням і ради плідної та цікавої співпраці у сфері будівництва та виробництві виробів з металу. Основний напрямок нашої компанії – це надання послуги зварювальні роботи по Києву і області. Замовляючи зварювальні послуги, ви отримуєте ціни, які вас цілком влаштує. На ринку металообробки ми пропонуємо електродугове зварювання як найбільш затребувану при виготовленні металевих каркасів в будівництві.

Виконаємо будь-які зварювальні роботи по вашому проекту, ескізу або кресленням. Ви можете у нас замовити розрахунок металоконструкції необхідної вам. Вартість зварювальних робіт розраховується після проведення необхідних розрахунків матеріалу і складності робіт. Виконуємо зварювання на виїзд і можемо виконати ремонт воріт в Маріуполі, даху гаража, приварити петлі, врізати замок в металеві двері або хвіртку. Якщо ви орендуєте склад, ангар або цех ми допоможемо вам виконати посилення прорізу дверей або стін. Збираємо та виробляємо такі конструкції як: стелажі, огорожі, каркас купола або шатра, козирка.

Металеві вироби, сполучені шляхом зварювання витримують на розрив таку ж навантаження, як і литі вироби. Основне призначення зварювальних робіт – це монолітне з’єднання металевих елементів в єдиний металокаркас. Який за експлуатаційними властивостями буде нітрохи не гірше литого каркаса. Основний регіон, де ми виконуємо свої послуги – це Київ і Київська область.

Ми пропонуємо виготовлення побутових металоконструкцій: ворота, решітки, сходи, огорожа з профнастилу, каркас навісу для авто.

Якщо вам на дачі необхідно проведення будь-яких зварювальних робіт ми їх виконаємо, будь-то паркан з профнастилу або розпашні ворота з хвірткою в гараж. Дізнатися наші ціни ви зможете, зателефонувавши по телефону. Але на цьому не закінчується наш асортимент, сюди можна віднести різні зварні решітки і глухі віконниці на вікна з металу, послуги по зварюванню сходи з металу і якщо необхідно Київської області.

Для замовників, які хочуть провести розширення лоджії. надаємо послуги по зварюванню балконів у будинках Києва. Для металоконструкції потрібна гарна та рівна поверхня. Роботи виконуються на зварювання виносу парапету за балкон на відстань до 30 см. Всі виміри проводяться на якісному рівні, а ціни прийнятні в розмірі 350 грн за метр. Вартість розраховується виходячи з метражу. З допомогою кронштейнів виконуються зварювальні роботи по виносу металевого каркаса балкона вперед за парапет і подальший монтаж пластикових вікон. Таким чином, ви зробите продовження своєї кімнати за рахунок лоджії і збільшите площа конструкції вікон.

Якщо у вас виникло бажання самостійно зробити виріб з металу, і ви хочете його зварити, тоді ми вам у цьому допоможемо. Ми грамотно проконсультуємо і допоможемо зварити будь каркас металоконструкції за вашими ескізами: побутовки, дачного будиночка, ворота, тент на Газель, торгового павільйону, альтанки. Ми також надаємо послуги і можемо зварити каркас верстата або стелажі для меблевого виробництва, стіл для паперу на поліграфію, сходи або акваріум. До нас звертаються за каркасами на вольєри для собак. Звертайтеся, і ваша ідея отримає металеве втілення у вигляді готового виробу.

Тема: Розрахунок вартості зварювальних робіт.
Розрахунок вартості зварювальних робіт.

Я думаю що не одному мені цікаво, не тільки для себе щось виготовити, але і по можливості — підробити.

Знайомі просять виготовити ворота. Робота не складна, впевнений, що впораюся.

Зареєстрований Досвідчений зварник Реєстрація 28.01.2011 Адреса Запоріжжя Повідомлень 339 Сказав(ла) дякую 16 Подякували 168 раз(а) в 85 повідомленнях

з моєї точки зору, правильним є економічний розрахунок: ви берете середню зарплату зварника з необхідною кваліфікацією (такого, який саме весь день працює, а не відсиджується). нехай це буде 4000 грн. за 20 робочих днів.

потім вважаєте скільки часу у вас піде на цю роботу (враховуючи всі підготовчі та завершальні етапи). у вас, швидше за все, що це буде один день — зарплата за один день вийде 4000 (грн.) / 20 (днів) = 200 (грн./день.).

до цього ви додаєте вартість оренди обладнання. якщо інвертор ваш, то можна ще 50-100 грн. додати в залежності від вартості інвертора.

якщо ви витрачаєте свої матеріали, їх теж потрібно включити у вартість (електроди, бензин, амортизація інструменту, автомобіля тощо).

деякі застосовують до підсумкової вартості деякий коефіцієнт, що враховує нерегулярність робіт, але це вже питання спірне.

Джерела: www.forumhouse.ru. sbk.ltd.ua. ingrad.kiev.ua. weld.in.ua

Скільки коштує зварити ворота, Сервісне обслуговування воріт , Маріуполь

Короткий опис статті: скільки коштує 1 тонна металу

Джерело: Скільки коштує зварити ворота — Сервісне обслуговування воріт — Маріуполь сервіс — Ремонт воріт шлакбаумов ролет

Також ви можете прочитати