Без рубрики, Різне

Скільки міді в електродвигунах таблиця є корисною для тих, хто хоче здати

03.04.2017

Таблиця вмісту міді в електродвигуні

Скільки міді в електродвигунах таблиця є корисною для тих, хто хоче здати

У промисловому виробництві електродвигуни відіграють найважливішу роль, як і в багатьох інших областях людської діяльності. Принцип роботи цих пристроїв являє собою перетворення електричного струму в механічну енергію. До його складу входить велика кількість різних матеріалів, а саме міді. Тому у багатьох користувачів виникає питання, скільки цього матеріалу міститься в електродвигунах.

Деталі пристрою із вмістом міді

З міді виготовляються компоненти електромоторів, такі як колектор, обмотувальні дроти і кабелі. Саме тому при їх виготовленні треба знати кількість міді, яке включає електромотор. Її кількість можна розрахувати, знаючи масу і потужність мотора. Точно визначитися з тим, скільки міді містить електроагрегат можна, якщо мати дані про його потужності і ваги. При напрузі 220 і 380 маса цього металу у складі двигуна відрізняється.

Обмотувальні дроти

Скільки міді в електродвигунах таблиця є корисною для тих, хто хоче здати

Обмотувальні дроти потрібні для здійснення ремонту та перемотування електричних двигунів. Для цієї мети метал спеціально забруднюють, щоб знизити пускові струми системи. Обмотки мають круглий або прямокутний перетин, марка якого залежить від особливостей матеріалу дроту, а також від виду ізоляції. Як правило, обмотувальні проводи виготовляють саме з мідних деталей з емалевою або волокнистою ізоляцією. Правильний вибір цих компонентів дуже важливий для ремонту електроагрегата. Їх вибирають з урахуванням вологостійкості, морозостійкості, сприйнятливості до нагрівання, механічної міцності та хімічної стійкості. Дроти для обмотки зазвичай продаються у барабанах, бухтах або на котушках. Кожна котушка повинна мати ярлик з назвою заводу виробника, марки, а також розміру і ваги. Останні параметри визначаються виходячи із спеціальної таблиці.

Колектор

Скільки міді в електродвигунах таблиця є корисною для тих, хто хоче здати

Якщо ви збираєтеся здати електричний двигун на металобрухт, то вам обов’язково потрібно розраховувати скільки мідних деталей, які в ньому містяться. Цю масу можна дізнатися за спеціальною таблицею, в якій враховується потужність мотора, кількість оборотів і його тип.

Короткий опис статті: почому кілограм міді Для тих людей, які хочуть продати свій електромотор, потрібно точно знати вміст у ньому міді. Для цього підійде таблиця кількості міді в електродвигунах

Джерело: Скільки міді в електродвигунах таблиця є корисною для тих, хто хоче здати електромотор на металобрухт

Також ви можете прочитати